Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-04-11
KRETINGA

J.K.CHODKEVIČIAUS g.

Penktadienį apleistame name degė šiukšlės.

KLAIPĖDOS g.

Šeštadienį patruliai už greičio viršijimą sustabdė „Audi 100“, vairuojamą klaipėdiškio, kuris pareigūnams davė 30 litų kyšį už tai, kad šie nerašytų administracinės teisės pažeidimo protokolo.

VILNIAUS g.

Sekmadienio vakarą neblaivus kretingiškis, vairuodamas automobilį „VW Santana“, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į atitvarą ir jį sugadino. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis ir kelio atitvaras.

KRETINGOS – RAGUVIŠKIŲ – BUDRIŲ kelias.

Šeštadienį Raguviškių kaimo gyventojas, vairuodamas automobilį „Ford Mondeo“, kelio posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir galine automobilio dalimi atsitrenkė į elektros apšvietimo stulpą. Vairuotojas dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę. Įtariama, kad jis buvo neblaivus.

VOVERAIČIŲ – ŠUKĖS kelias.

Penktadienio vakarą lygiareikšmėje sankryžoje įvykio eismo įvykis, kurio metu susidūrė automobilis „Volvo FH 12“, priklausantis vienai Telšių įmonei, ir „VW Golf“, vairuojamas 76-erių metų Padvarių gyventojo. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs. Eismo įvykio metu nukentėjo „VW Golf“ vairuotojas ir keleivis, kurie gydomi ligoninėje.

SALANTAI.

Užregistruotas Salantų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovės pareiškimas, kad praėjusio ketvirtadienio rytą buvo pastebėta, jog iš Salantų PSPC garažo, esančio ūkiniame pastate, neaiškiomis aplinkybėmis dingo neeksploatuojamas automobilis ,,UAZ 3152”, 1990 m. laidos, geltonos spalvos. Nuostoliai nustatinėjami, garažo užraktai nesugadinti. Paskutinį kartą garaže buvo praėjusių metų lapkritį.

BUDRIAI.

Savaitgalį sudegė medinis ūkinis pastatas. Gaisras kilo dėl netvarkingos elektros įrangos.

KARTENA.

Penktadienį į ligoninės priėmimo skyrių buvo atvežtas sužalotas karteniškis – 45 metų D.J. Tyrimo metu nustatyta , kad D.J. nukrito nuo traktoriaus priekabos prijungimo įtaiso ir buvo pervažiuotas traktoriaus priekabos. Traktorių vairavo neblaivus 67 metų karteniškis A.V., kuris iš įvykio vietos pasišalino.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas