Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vydmantiškiai žudė ir plėšė

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-04-07

Naktį iš antradienio į trečiadienį vienas vydmantiškių buvo nužudytas, kitas – sumuštas ir apiplėštas – atsidūrė ligoninėje. Dėl abiejų nusikaltimų policija sulaikė vydmantiškius: keturis kartus už vagystes teistą 17-metį ir 31 metų A.Š. Pastarasis anksčiau nėra buvęs teistas, bet jam yra pareikšti įtarimai byloje dėl automobilio vagystės.

Trečiadienį, pusę aštuntos ryto, prie Atžalyno gatvės 3-ojo namo Vydmantuose buvo rastas nužudytas 34 metų vydmantiškis Romas Kliusovas. Jo veidas buvo neatpažįstamai sužalotas ir pridengtas šaligatvio plytele.

Policija sulaikė anksčiau minėtus vydmantiškius. Nepilnametis slėpėsi malkinėje. Kadangi turėjo drabužių ir maisto, policija spėja, kad jis ketino sprukti. Jo bendras buvo sulaikytas darbo vietoje Palangoje.

A.Š. su nužudytuoju dažnai konfliktuodavo, mušdavosi, švaistydavosi peiliais. Kai jie naktį susitiko Atžalyno gatvėje, visi buvo girti. Tarp suaugusiųjų vėl kilo muštynės. Nepilnametis čiupo šaligatvio plytelę ir ja trenkė per galvą R.Kliusovui. Vyriškis sugargaliavo ir neteko sąmonės. Tuo tarpu A.Š. parbėgo į namus ir atgal grįžo nešinas kirviu bei peiliu. Gulintį R.Kliusovą A.Š. daužė kirviu, o nepilnametis peiliu dūrė į koją. Kaip sakė rajono Kriminalinės policijos vadovas Andrius Grabys, jis pirmą kartą matė lavoną, kurio veidas būtų taip sužalotas. Vyriškį sesuo atpažino tik iš drabužių.

Užmušę žmogų nusikaltėliai patraukė toliau į Vydmantus. Išspyrę duris jiedu įsibrovė į 61 metų vydmantiškio B.M. butą. Vienas užpuolikų vyriškiui pagrasino peiliu, kitas – trenkė kirviu per galvą. Nusikaltėliai iš spintos pagrobė įvairių rūbų bei 10 Lt. Visa tai per kratą pareigūnai rado nepilnamečio namuose. Pas vyresnįjį jo bendrą buvo rastas kirvis ir peilis, kuriais jie įvykdė du nusikaltimus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas