Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 96 %
Naktį9°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jums įtikėtina, kad Lietuvoje skursta kas penktas žmogus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Apdovanoti geriausi rajono sportininkai

  • Edita KALNIENĖ
  • Sportas
  • 2019-12-17
Kretingos jaunimo motobolo komanda su klubo vadovu Eduardu Steckiu (pirmas iš dešinės).

Įvyko geriausių rajono sportininkų apdovanojimų šventė, per kurią padėkota aukštus rezultatus šiais metais pademonstravusiems moksleiviams, suaugusiesiems, taip pat išrinktos sportiškiausios mokyklos.

Susirinkusiuosius į apdovanojimus pasitiko renginį vedęs kraštietis Haroldas Zenkovas, kuris pasidalijo asmenine patirtimi ir pasidžiaugė sportininkų pasiekimais: „Esu sporto žmogus. Sportuodami geriname ne tik sveikatą, bet ir emocinę savijautą, garsiname savo kraštą.“

Rajono meras Antanas Kalnius tikino, kad sportuojantys žmonės skatina tuo užsiimti kitus bei kuria Kretingą: „Sportuojantys žmones keičia ne tik savo gyvenimą, bet ir juos supančią aplinką.“

Savo patirtimi pasidalijo ir Savivaldybės tarybos narys Kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Vytautas Ročys, už darbą dėkodamas treneriams, už paramą sportininkams – jų tėvams. „Dėkoju treneriams, kurie išaugina sportininkus, taip pat tėvams, kurie dalyvauja jų gyvenime. Tikėkimės, kad atidarius sporto kompleksą veikla dar labiau suaktyvės“, – kalbėjo jis.

Dūdmaišio garsais renginį atidarė Kretingos rajono kultūros centro Šukės skyriaus kolektyvas ir jo vadovas Alvydas Vozgirdas. Šventėje taip pat pasirodė Tado Romeikos vadovaujami šokių kolektyvo „Danė“ šokėjai.

Atsižvelgus į sportinius ugdymo įstaigų rezultatus, sportiškiausiomis mokyklomis šiemet tapo: tarp I–IV klasių – Kurmaičių pradinė mokykla; tarp V–VIII klasių – Marijono Daujoto progimnazija; tarp gimnazinių klasių – Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija.

Vydmantų gimnazijos badmintono komandą pasveikino rajono meras Antanas Kalnius (antras iš dešinės).

Apdovanoti geriausius sportinius rezultatus pademonstravę moksleiviai:

boksininkai (treneris Tomas Balsys) – Kretingos sporto mokyklos auklėtinė Gabrielė Diekontaitė, 75 kg svorio kategorijoje Europos ir 81 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunimo bokso čempionė; Karolina Paulauskaitė, 69–79 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunimo bokso čempionate užėmusi I v.; Agnė Paulauskaitė, 50 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunių bokso čempionate – I v.; Lukas Raišuotis, 50 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunių bokso čempionate – III v.; Arvydas Galginas, 52 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunių bokso čempionate – III v.; Vygantas Jucys, 75 kg svorio kategorijoje Lietuvos jaunių bokso čempinate – III v.;

krepšininkas Kasparas Jonauskas (treneris Vytautas Šližius), Lietuvos moksleivių U-18 ir U-17 krepšinio čempionatuose laimėjęs II v.; sunkiaatlečiai (treneris Regimantas Norvilas) – Markas Riepšas, Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionate 89 kg svorio kategorijoje – III v.; Nilas Sonkus, Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionate per 102 kg svorio kategorijoje – III v.;

badmintonininkai (treneris Vaidas Mackevičius) – Vydmantų gimnazijos auklėtiniai Mantas Mackevičius, Lietuvos jaunių U-15 asmeninio badmintono čempionato vyrų vienetų varžybose – II v., vyrų dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose – III v. ir Lietuvos jaunių U-17 asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose – II v.; Simas Skurdauskas, Lietuvos jaunių U-17 asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose – II v.; Mamertas Noreika, Lietuvos jaunimo U-19 asmeninio badmintono čempionato vyrų vienetų varžybose – II v., vyrų dvejetų varžybose – III v. ir Lietuvos mokyklų žaidynių vyrų dvejetų finalinėse varžybose – II v.; Šarūnas Stumbra, Lietuvos jaunimo U-19 asmeninio badmintono čempionato vyrų dvejetų varžybose – III v., Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse vyrų vienetų varžybose – III v., vyrų dvejetų varžybose – II v.; taip pat apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šakų nugalėtojai ir prizininkai – visa Vydmantų gimnazijos badmintono komanda – M. Noreika, Š. Stumbra, Tomas Petrošius;

Šachmatininkės Luknė (antra iš kairės) ir Aistė Lengvinaitės su savo tėvais Lina bei Vaidu.

karatekos (treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis) – Kretingos karatė kiokušin klubo „Shodan“ nariai Edvardas Petrauskas, Lietuvos jaunių kiokušin karatė čempionas; Greta Intaitė, Lietuvos jaunučių kiokušin karatė čempionė; Matas Jonauskas, Europos jaunimo kiokušin karatė čempionato bronzos medalio laimėtojas ir Lietuvos kiokušin karatė vicečempionas;

šachmatininkės (treneris Saulius Rackevičius) – rajono šachmatų-šaškių sporto klubo narės Aistė Lengvinaitė, Lietuvos jaunių M-12 greitųjų ir žaibo šachmatų čempionė; Luknė Lengvinaitė, Lietuvos M-10 šachmatų ir jaunių žaibo šachmatų vicečempionė;

lengvaatlečiai (treneris Vidmantas Lapinskas) – Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokiniai Dominykas Gadevičius, Lietuvos mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių (100 m bėgimas) žaidynėse – III v.; Nedas Urniežis, Lietuvos mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių (šuolis į aukštį) žaidynėse – II v.;

Kretingos jaunimo motobolo komanda (treneriais Renatas Žiubrys ir Eduardas Steckis) – Domantas Barkauskas, Gvidas Laucė, Gabrielius Pazdrazdis, Gintas Rudys, Laimonas Savickas, Mantas Simėnas, Paulius Žąsytis, Europos jaunimo U-18 motobolo čempionate – III v.

Geriausiais šių metų rajono sportininkais tapo:

badmintonininkas Edgaras Slušnys (treneris Arnoldas Slušnys), Nacionalinės rinktinės narys, Lietuvos badmintono čempionato sidabro medalio laimėtojas vyrų dvejetų kategorijoje, Lietuvos badmintono taurės varžybų II v. laimėtojas vyrų vienetų ir vyrų dvejetų kategorijoje;

futbolininkas Mantas Elzbergas (treneris Valdas Trakys), saugas, žaidžiantis Lietuvos futbolo federacijos I lygoje su Kretingos komanda „Minija“;

Sunkiaatlečiai Markas Riepšas (kairėje) ir Nilas Sonkus

krepšininkas Rytis Zabita (treneris Arimantas Mikaločius), vidurio puolėjas, žaidžiantis Lietuvos regionų krepšinio lygos A divizione su „Kretingos“ komanda nuo 2014 m., naudingiausias komandos žaidėjas;

ledo ritulininkas Simonas Gorelis (klubo pirmininkas Raimundas Puškorius), Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos“ zonos bronzos medalio laimėtojas su Kretingos komanda „Grifai“, rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas;

motobolininkas Lukas Šimkus (treneriais Renatas Žiubrys ir Eduardas Steckis), Centrinės Europos motobolo lygos sidabro medalio laimėtojas, tarptautinio motobolo turnyro Kretingoje I v. laimėtojas ir naudingiausias komandos žaidėjas, 2019 m. sezone pelnęs 12 įvarčių;

stalo tenisininkas Vytautas Ročys, 2019 m. Lietuvos aukščiausios lygos stalo teniso asociacijos vicečempionas, Žemaitijos regiono aukščiausios lygos komandinių stalo teniso pirmenybių čempionas su Kretingos komanda „Sala“, Kretingos rajono stalo teniso klubo pirmininkas, pelnęs daugybę apdovanojimų;

sunkiaatletis Adomas Kriaučiūnas (treneris Arvydas Bušeckas), Lietuvos jaunimo iki 23 m. čempionato aukso medalio, Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionato bronzos medalio laimėtojas;

smiginio žaidėjas Sigitas Kvajauskas (klubo pirmininkas Romualdas Jablonskis), Lietuvos smiginio čempionato bronzos medalio laimėtojas su Kretingos „Topas“ komanda ir V v. laimėtojas bendroje įskaitoje tarp vyrų, Lietuvos darts sporto federacijos varžybų III v. ir kiti laimėjimai;

šachmatininkas Audrius Jonuševičius, Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato dalyvis, Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninių varžybų III v. laimėtojas, rajono šachmatų maratono III v. laimėtojas.

Už sporto sąjūdžio plėtotę rajone aktyviausiu rajono sporto organizatoriumi pripažintas Rolandas Juknevičius, už virvės traukimo sporto šakos vystymą rajone ir už jo ribų apdovanotas sporto klubo „Kartena“ pirmininkas Marius Meškauskas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas