Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Žibutės“ auklėtiniai, dalyvavę piešinių konkurse, su direktore Snieguole Bruže (kairėje) ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Petrauskiene.

Respublikiniame konkurse „IKI sodinčius“, vykstančiame nuo 2017 metų pavasario, sėkmė nusišypsojo ir kretingiškiams. Šiandien mokyklos-darželio „Žibutė“ kiemą jau puošia šiltnamis, kuriame vaikai mokysis sodinti augalus, bus su jais supažindinami.

Konkurse bet kuris Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiantis darželis turi galimybę laimėti nuosavą šiltnamį su visa reikalinga įranga – žeme, darbo įrankiais, sėklomis ir sodinukais. Jis įrengiamas darželio teritorijoje.

„Šiais metais vaikai turėjo sukurti plakatą, kuriame būtų pavaizduota jų pasirinkta daržovė ir užrašytas sakinys, kuo ji yra naudinga“, – apie pirmą sėkmingą bandymą dalyvauti konkurse kalbėjo „Žibutės“ direktorė Snieguolė Bružė.

Konkurse dalyvavo ikimokyklinio amžiaus 3–6 m. vaikai. „Iš visų piešinių pedagogų komisija išrinko vieną darbą ir išsiuntė į Vilnių. Tai – šešerių Eglės Novogreckaitės piešinys „Morka „Žibutė“, – laimėtoją įvardijo S. Bružė.

Šiltnamis yra 3x6 – 18 kv. m. „Jį prižiūrėsime patys, – tikino direktorė. – Šiltnamis bus pastatytas darželio teritorijoje. Esame numatę erdvę, kurioje praėjusiais metais įrengėme 6 pakeliamas lysves. Jose auginome ir auginsime daržoves, prieskonines žoleles, vaistinius augalus. Ateityje šią teritoriją planuojame aptverti tvora, įsirengsime laistymo sistemą. Tai bus mūsų daržas.“

Visiems vaikams, kurie dalyvavo piešinių konkurse, taip pat įteikti padėkos raštai ir laistytuvai, kad turėtų kuo laistyti šiltnamį. Konkurso nugalėtojai buvo renkami burtų keliu. Iš viso šalyje konkursą laimėjo 20 dalyvių: be Kretingos, iš Šilutės, Utenos, Šiaulių, Vilniaus, Skuodo, Raseinių, Radviliškio, Pasvalio, Panevėžio, Mažeikių, Klaipėdos, Kelmės, Druskininkų, Anykščių.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas