Pajūrio naujienos
Help
2021 Rugsėjis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 11 %
Naktį6°C debesuotumas 50 %
Apklausa

Ar padėtumėte nelegaliems migrantams, kad gerėtų jų gyvenimo sąlygos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Atžalyniečiai po atsisveikinimo premjeros su savo teatro režisiere Aukse Antuliene (stovi ketvirta iš kairės).

Praėjusį antradienį bei šeštadienį Kretingos rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas“ pakvietė kretingiškius į savo naujausią spektaklį pagal Jekaterinos Tkačiovos pjesę „Ar nori dangaus?“. Teatro vadovės vyriausiosios režisierės Auksės Antulienės žodžiais, ši premjera – tarsi reveransas šią gegužę teatrą paliekantiems abiturientams – ilgamečiams kolektyvo nariams.

„Šiemet grupė abiturientų palieka „Atžalyną“, todėl ir sumanėme sukurti spektaklį, tarsi pasakojantį apie juos, jų gyvenimą ir pasirinkimą, pilną nežinomybės. Pagrindinis pjesės herojus – jaunas žmogus, ieškantis pašaukino, kuo norėtų būti. Vieną rytą jis nusprendžia – bus poetas, o iš to seka įdomi artimųjų, kaimynų, pažįstamų reakcija į tokį šiandienos pasaulyje keistą jo pasirinkimą“, – spektaklio temą apibūdino A. Antulienė.

Jos žodžiais, įtampa ir intriga sukuriama antrojoje spektaklio dalyje, kur jaunuolis susitinka su žiniuone ir panyra į paslapčių pasaulį: „Reikia tik mokėti pagauti saulės spindulį, – tokia būtų pagrindinė šios pjesės mintis. O kulminacija tegul lieka didžiąja intriga tiems žiūrovams, kurie dar ruošiasi išvysti atžalyniečius šiame spektaklyje dar ligi jų abitūros egzaminų.“

Iš 7 pjesės herojų šioje atsisveikinimo premjeroje vaidina 5 ilgamečiai šiemet „Atžalyną“ paliekantys jo aktoriai abiturientai: Akvilė Brazauskaitė, Liutauras Vyšniauskas, Giedrė Šakalytė, Gabrielė Lideikaitė ir Kotryna Vaineikytė bei dvi teatro senbuvės dar gimnazistės – Teresė Mizgirytė ir Gintarė Pociūtė.

„Nors daugumai jų ant nosies – egzaminai, tačiau vaikai taip giliai gyvena teatru, kad tarp įtemptų mokslų surado laiko repeticijoms“, – džiaugėsi tetaro vadovė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas