Pajūrio naujienos
Help
2023 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar laukiate Kretingoje atidarant naująjį Sporto centrą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Po susitikimo. Iš kairės: Seimo narys Antanas Vinkus, Šv. Antano dienos centro vadovė Margarita Lizdenytė, ministras Linas Kukuraitis, Kretingos rajono meras Juozas Mažeika ir Pranciškonų brolijos provincijolas Algirdas Malakauskis.

Šią savaitę Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika kartu su Šv. Antano dienos centro vadove Margarita Lizdenyte buvo išvykę į Vilnių, kur susitiko su Pranciškonų provincijos ministru broliu Algirdu Malakauskiu. Tarpininkaujant Seimo nariui Antanui Vinkui, buvo surengtas vizitas pas socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį ir aptartos Kretingos Šv. Antano dienos centro patalpų remontui reikalingo finansavimo perspektyvos.

J. Mažeikos žodžiais, pagal sudarytą darbų sąmatą Šv. Antano dienos centro, įsikūrusio buvusiame Pranciškonų buvusiame gimnazijos sandėlyje, neremontuotoms patalpoms ir jų pritaikymui veikloms dar reikalinga 164 tūkst. eurų.

„Kai sveikinome Šv. Antano dienos centrą su veiklos 10-mečiu, dalyvavo ir Seimo narys A. Vinkus. Su centro vadove M. Lizdenyte kalbėjomės apie problemas – sužinojome, kad didžioji dalis patalpų neįrengta, nes trūksta lėšų. Tuomet mums ir kilo mintis pradėti minti kelią nuo viršaus – nuo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos“, – vizito tikslą apibūdino meras.

Jo žodžiais, L. Kukuraitis geranoriškai įsiklausė į išsakytą problemą ir suprato Šv. Antano dienos centro svarbą, teikiant paslaugas šeimoms, auginančioms vaikus ir išgyvenančioms įvairias krizes, bei siekį joms padėti.

„Ministras tikino, jog bus ieškoma teisinių ir finansinių galimybių, kaip būtų galima spręsti šių patalpų remonto finansavimo klausimus. Didžiausia kliūtis yra tai, kad Šv. Antano dienos centras nėra biudžetinė, o – viešoji įstaiga, todėl finansavimo iš valstybės biudžeto galimybės yra labai apribotos. Buvo patikėta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclerei Danguolei Juozapavičienei išsiaiškinti, kaip tai galima būtų padaryti teisiškai. Ir jeigu ministrui pavyks, pasižadėjome lėšomis prisidėti ir mes, – Savivaldybė galėtų skirti metų pabaigoje socialinėms pašalpoms mokėti sutaupytus pinigus“, – tvirtino meras.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas