Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 100 %
Naktį3°C debesuotumas 4 %
Apklausa

Ar Kretingoje paprasta įsigyti narkotikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jaunosios gracijos dalinosi šventine nuotaika

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2017-12-29
Šventinio gimnastikos turnyro dalyvės, pasirengusios parodyti, ko išmoko per treniruotes.

Gimnastikos mokytoja Laima Idė savo auklėtines – pagal neformaliojo vaikų švietimo programą treniruojamas mergaites sukvietė į kalėdinį gimnastikos turnyrą. Jaunosios gracijos šventine nuotaika dalinosi ne tik viena su kita, bet ir su jų pasirodymą stebėjusiais tėvais.

„Mergaitės parodė, ko išmoko per treniruotes, be to, įvairių spalvų medaliais buvo apdovanotos visos gimnastės, dalyvavusios turnyre, – tai tarsi jų pasiekimų, darbo bei pastangų įvertinimas“, – teigė L. Idė, kuri pagal neformaliojo vaikų švietimo programą gimnastikos moko beveik 6 dešimtis įvairaus amžiaus mergaičių ir veda gimnastikos būrelio užsiėmimus Marijos Tiškevičiūtės mokykloje.

Šventinio gimnastikos turnyro dalyvės, pasirengusios parodyti, ko išmoko per treniruotes.

Kalėdiniame turnyre mergaitės varžėsi pagal skirtingas programas: pradedančiosios privalėjo pademonstruoti pagrindinius aerobinės gimnastikos elementus – atliko įvairius šuoliukus, vadinamuosius ratlankius, špagatus ir pan., tai yra visa tai, ko išmoko per 4 mėnesius. Pažengusiųjų grupė, kuri gimnastikos treniruotes lanko jau 3-4 metus, turėjo parodyti aerobinės gimnastikos varžybų pratimus – vadinamuosius kampus, atsispaudimus, žirkles ir t.t. Tokius pratimus mergaitės atlieka ir varžybose.

Šie metai varžybų nebuvo gausūs: dvi gimnastės dalyvavo turnyre „Klaipėda Open 2017“ – tarp 30 gimnasčių vienetų varžybose prizininkėmis jos netapo.

„Iš esmės, dirbame ne varžyboms, o vaikų sveikatingumui. Gimnastika lavina jėgą, lankstumą, koordinaciją, šoklumą, gracingumą, vystosi raumenys, kas labai naudinga ankstyvame mergaičių amžiuje. Lankant gimnastikos treniruotes kyla mergaičių savivertė, suteikia pasitikėjimo“, – teigė L. Idė, pasidžiaugusi, kad kalėdiniame turnyre gausiai buvo tėvų – vadinasi, jiems svarbu, ką vaikai veikia, kuo jie užsiima, kokie jų pasiekimai, kokio turinio yra neformaliojo vaikų švietimo programa.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas