Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Padvarių kaimo bendruomenės centras „Trys tvenkiniai“ pakvietė žmones pasidžiaugti nuveiktais darbais ir įgyvendintais projektais bei išsakyti idėjas, ko dar reiktų, kad gyventi Padvariuose visiems būtų patogu ir jauku. Per šiuos susitikimus padvariškiai ne tik diskutavo, bet ir skyrė laiko savo sveikatai bei grožiui – jiems buvo atskleistos eterinių aliejų bei natūralios kosmetikos paslaptys.

Padvarių kaimo bendruomenės pirmininkė Ieva Latakienė ir tarybos narys Vytautas Orlovas už mokinių koncertą padėkojo Kretingos meno mokyklos mokytojai Ritai Pukelytei-Retkienei (kairėje).

Per paskutinį visuotinį ataskaitinį susirinkimą Padvarių kaimo bendruomenės centro „Trys tvenkiniai“ taryba visuomenei pristatė įgyvendintus projektus, iš kurių didžiausias – naujos krepšinio aikštelės įrengimas. Šią poilsio zoną, kurią, tikimasi, pamėgs šeimos, jaunimas, ateityje ketinama plėsti.

Šis tikslas atiteko naujai tarybai, kurią per susirinkimą išrinko Padvarių kaimo bendruomenės nariai. Taryboje liko senbuvių, tačiau atsirado ir naujokų, taigi dabar joje – Aida Žilinskienė, Renata Paulikienė, Algirdas Meilus, Kazimieras Stončius, Vytautas Orlovas, Vytautas Butkus, Raimonda Kakštienė, Ingrida Bakaitė, Silva Lopatinienė, Vilma Tarakanovienė ir Ieva Latakienė, kuri vienbalsiai vėl išrinkta tarybos pirmininke. „Per susirinkimą žmonių prašėme išsakyti savo pastebėjimus, nuomones, pasiūlymus – kai juos apibendrinsime, žinosime, kaip toliau planuoti savo veiklą, – kalbėjo I. Latakienė. – Klausėme ir to, ar yra reikalingos vasaros šventės, ar žmonės jų nori. Išgirdome, kad šią tradiciją būtinai turime tęsti, tad šį pažadą vykdysime, pagalvodami, kokiomis naujovėmis galėtume praturtinti programą.“

Padvariškės (iš dešinės) Aida Dulcienė ir Jolanta Rumeikienė ne tik papasakojo, bet ir pademonstravo, kokiu būdu yra išgaunamas eterinis aliejus.

Susirinkusieji į visuotinį ataskaitinį susirinkimą, kuris vyko svetingo Kretingos muziejaus Baltojoje salėje, buvo pamaloninti Kretingos meno mokyklos mokinių koncertu. Jis buvo ypatingas dar ir tuo, kad kai kurie atlikėjai taip pat yra Padvarių kaimo gyventojai.

Visiems buvo įdomu išgirsti ir Jolantos Kizevičienės pasakojimą apie aromaterapijos naudą sveikatai ir gerai savijautai.

Aromaterapijos temą savotiškai pratęsė ir kitas Padvarių kaimo bendruomenės renginys – kūrybinė dirbtuvė „Kalėdiniai kvapai“, kurią vedė Jolanta Rumeikienė ir Aida Dulcienė. Jos ne tik papasakojo, kaip yra išgaunamas eterinis aliejus, bet ir pademonstravo, kaip šis procesas vyksta, nes į susitikimą atsinešė tam skirtą aparatą. J. Rumeikienė ir A. Dulcienė pasidalijo žiniomis, kokiomis naudingomis savybėmis pasižymi tam tikri eteriniai aliejai, o tikras atradimas daugeliui buvo tai, kad jais galima pagardinti arbatą.

Šiame vakare dalyvavo ir neseniai Padvariuose su šeima įsikūrusi Regina Benetytė, kuri, pati gamindama natūralią kosmetiką, susirinkusiesiems suteikė žinių apie tokios kosmetikos savybes.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas