Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pristatė naują knygą ir interneto dienraštį

  • Aldona KAREČKAITĖ
  • Kultūra
  • 2006-03-28
Renginyje dalyvavo (iš kairės) nuolatinis straipsnių autorius Tomas Viluckas, vyriausiasis redaktorius Andrius Navickas ir kultūros redaktorius Gediminas Kajėnas

Kretingos Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje įvyko knygos “Aštuntoji diena” ir interneto dienraščio www.bernardinai.lt pristatymas. Pristatyme dalyvavo interneto dienraščio vyriausiasis redaktorius Andrius Navickas, Gediminas Kajėnas bei palangiškis nuolatinis straipsnių autorius Tomas Viluckas.

Anot A.Navicko, kasdien interneto dienraštyje skelbiama per pusantro šimto informacinių pranešimų apie tai, kas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

- Tai nėra uždaras leidinys. Jis apima kultūrą, politiką, sportą, religinį gyvenimą bei socialinius dalykus. Tačiau čia nerasite nei kriminalų, nei horoskopų, - sakė A.Navickas.

Dienraštis, anot vyr. redaktoriaus, netarnauja jokiai politinei ar ekonominei grupuotei, nepretenduoja būti ir oficialiu katalikišku balsu. G.Kajėnas neslėpė, jog sulaukia įvairiausių komentarų. Vieni priekaištauja, jog yra per daug politiški, kiti - kad užsiima klerikaline propaganda.

Interneto laikraščio kūrėjai siekia, kad skaitytojai iškeltų kuo daugiau klausimų ir diskutuotų.

Pristatymo metu buvo svarstoma, ar nevertėtų kai kuriuos straipsnius išleisti atskiru žurnalu.

Geriausi 16-os interneto dienraščio autorių straipsniai išleisti knyga “Aštuntoji diena”. Autoriai skirtingi su skirtinga pasaulėžiūra, todėl, anot vyr. redaktoriaus, jie vienas kitą papildo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas