Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-03-24
KRETINGA

VYTAUTO g.

Bandyta įsibrauti į ginklų parduotuvę. Suveikus parduotuvės signalizacijai atvykę saugos tarnybos ”Argus” bei parduotuvės darbuotojai pastebėjo, kad yra išimtos parduotuvės lango grotos, išmuštas stiklo paketas ir mėginta patekti į vidų.

KLAIPĖDOS g.

Kretingiškis pastebėjo, kad išdaužus miegamojo kambario langą įsibrauta į vidų ir pavogti: kompiuteris, muzikinis centras, DSL modemas, nešiojamas „MP-3“ diskų grotuvas “Clatronic”, kiti daiktai.

Pastebėta vagystė iš bendrovės “Žolmedis” parduotuvės. Pavogtas motopjūklas „2141 Jonsered“. Parduotuvė buvo atidaryta, turtas nedraustas.

ŽEMAITĖS al. – VILNIAUS g. sankryža.

Neblaivus kretingiškis, vairuodamas automobilį „Citroen XM 11“, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Renault Espace“. Apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

ŽEMAITĖS al.

Blaivus dupultiškis, vairuodamas automobilį „VW Passat“, partrenkė staiga į pėsčiųjų perėją išbėgusį 10 metų vaiką, gyvenantį Padvariuose. Dėl įvykio metu patirtų sužalojimų vaikas gydosi ambulatoriškai.

SAVANORIŲ g.

Neblaivus 71-erių metų L.M., vairuodamas automobilį „Mazda 626“, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Opel Omega“. Apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

GELEŽINKELIO g.

Pasigesta automobilio „Ford Escord“, buvusio daugiabučio namo kieme. Sulaikyti įtariamieji: M.G. – 43 metų, be nuolatinės gyvenamosios vietos ir A.G. – 29 metų kretingiškis. Automobilis rastas ir grąžintas savininkui.

KĘSTUČIO g.

Blaivus kretingiškis, vairuodamas automobilį „Audi 100“, partrenkė staiga neleistinoje vietoje į gatvę išėjusią neblaivią pėsčiąją – 78 metų V.D. Dėl patirtų sužalojimų moteris gydoma ambulatoriškai.

KRETINGOS – SKUODO kelias.

Antradienio vakarą neblaivus palangiškis, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į slidžią dangą, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė priešpriešais atvažiuojantį automobilį „VW Passat“, vairuojamą blaivaus darbėniškio. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

VYDMANTAI.

Trečiadienio vakarą bandyta įsibrauti į bendrovės „Pirklio baldai“ pastatą. Nuvykus į objektą, rastas išdaužtas langas.

TINTELIAI.

Klaipėdietei priklausančioje sodyboje, ūkiniame pastate, rastas aparatas naminei gaminti.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas