Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2006-03-24
KRETINGA

VYTAUTO g.

Bandyta įsibrauti į ginklų parduotuvę. Suveikus parduotuvės signalizacijai atvykę saugos tarnybos ”Argus” bei parduotuvės darbuotojai pastebėjo, kad yra išimtos parduotuvės lango grotos, išmuštas stiklo paketas ir mėginta patekti į vidų.

KLAIPĖDOS g.

Kretingiškis pastebėjo, kad išdaužus miegamojo kambario langą įsibrauta į vidų ir pavogti: kompiuteris, muzikinis centras, DSL modemas, nešiojamas „MP-3“ diskų grotuvas “Clatronic”, kiti daiktai.

Pastebėta vagystė iš bendrovės “Žolmedis” parduotuvės. Pavogtas motopjūklas „2141 Jonsered“. Parduotuvė buvo atidaryta, turtas nedraustas.

ŽEMAITĖS al. – VILNIAUS g. sankryža.

Neblaivus kretingiškis, vairuodamas automobilį „Citroen XM 11“, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Renault Espace“. Apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

ŽEMAITĖS al.

Blaivus dupultiškis, vairuodamas automobilį „VW Passat“, partrenkė staiga į pėsčiųjų perėją išbėgusį 10 metų vaiką, gyvenantį Padvariuose. Dėl įvykio metu patirtų sužalojimų vaikas gydosi ambulatoriškai.

SAVANORIŲ g.

Neblaivus 71-erių metų L.M., vairuodamas automobilį „Mazda 626“, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Opel Omega“. Apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

GELEŽINKELIO g.

Pasigesta automobilio „Ford Escord“, buvusio daugiabučio namo kieme. Sulaikyti įtariamieji: M.G. – 43 metų, be nuolatinės gyvenamosios vietos ir A.G. – 29 metų kretingiškis. Automobilis rastas ir grąžintas savininkui.

KĘSTUČIO g.

Blaivus kretingiškis, vairuodamas automobilį „Audi 100“, partrenkė staiga neleistinoje vietoje į gatvę išėjusią neblaivią pėsčiąją – 78 metų V.D. Dėl patirtų sužalojimų moteris gydoma ambulatoriškai.

KRETINGOS – SKUODO kelias.

Antradienio vakarą neblaivus palangiškis, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į slidžią dangą, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė priešpriešais atvažiuojantį automobilį „VW Passat“, vairuojamą blaivaus darbėniškio. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

VYDMANTAI.

Trečiadienio vakarą bandyta įsibrauti į bendrovės „Pirklio baldai“ pastatą. Nuvykus į objektą, rastas išdaužtas langas.

TINTELIAI.

Klaipėdietei priklausančioje sodyboje, ūkiniame pastate, rastas aparatas naminei gaminti.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas