Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rolandas Paksas susitiko su partijos bičiuliais

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-02-10

Į susitikimą Klaipėdoje jį atlydėjo Liberalų demokratų partijos pirmininko pavaduotojas Evaldas Lementauskas, Vilniaus miesto tarybos narys, partijos valdybos narys Juozas Imbrasas, Seimo narys Egidijus Klumbys, susitikimą su Klaipėdos apskrities skyrių nariais suorganizavęs koordinatorius Valerijonas Bernotas.

Per pastarąsias dvi savaites Liberalų demokratų partijos pirmininkas Rolandas Paksas jau lankėsi šešiose apskrityse, kur surengė susitikimus su partiečiais. “Susitinku su partijos vietos skyrių vadovais, partijos nariais”, - per susitikimą su Klaipėdos apskrities liberaldemokratais sakė R.Paksas.

Svarbiausias R.Pakso vizitų į regionus tikslas – identifikuoti konkrečių miestų, rajonų problemas, ir remiantis jomis, tobulinti partijos programą. “Neslėpsiu – kalbame ir apie rinkimų strategiją. Formuojame rinkiminius štabus, svarstome žmonių kandidatūras, - kalbėjo partijos pirmininkas. – Sąrašus paviešinsime kuo anksčiau: būtina, kad žmonės matytų, kas ketina jiems atstovauti vietos savivaldoje. Tokiu būdu mus anksčiau pasieks ir negatyvioji informacija apie kandidatus, tad turėsime laiko iš sąrašų išbraukti netinkamus žmones”.

R.Paksas ir jo partijos bičiuliai tikisi, kad būsimuose rinkimuose už Liberalų demokratų partijos kandidatus balsuos 250 tūkst. rinkėjų. “Skaičiaus neišsigalvojame – jo mums reikia, kad galėtume suformuoti valdančiąją koaliciją,” – teigė R.Paksas.

Jis kalbėjo ir apie tai, kad tokio atitrūkimo tarp valdžios ir paprastų žmonių Lietuvoje dar nėra buvę, kad Lietuva – tarsi Briuselio filialas, kad privalu siekti, jog kuo daugiau galių ir funkcijų įgytų municipalinė valdžia, esanti arčiausiai žmogaus.

R.Paksas išsakė nuomonę, jog tiesioginiai merų rinkimai Lietuvoje greičiausiai nebus įteisinti: “Žinant Lietuvos politinę situaciją ir esamos valdžios norą išsaugoti įtaką merams, tiesioginiai rinkimai būtų neparankūs valdžiai”. Pats Liberalų demokratų partijos pirmininkas nepasakė, ar tikrai dalyvaus vietos savivaldos rinkimuose. Jeigu sprendimas būtų “taip”, tai R.Paksas pažadėjo trečią kartą tapti Vilniaus miesto meru.

Prieš rinkimus liberaldemokratai ketina dėl partnerystės kalbėtis su Valstiečių, Darbo partijomis, tačiau kiekvienam skyriui bus palikta savarankiško apsisprendimo teisė. Tačiau R.Paksas neskatins sąsajų su konservatoriais – jie, anot buvusio jų bendražygio R.Pakso, Lietuvai padarė daug blogo.

Liberalų demokratų partijos pirmininkas pasigenda nuomonių įvairovės, diskusijų, oponavimo. “Lietuvoje dar niekada nebuvo tokios cenzūros, kaip dabar. Net ir iš nacionalinio ruporo, kuris išgyvena iš mokesčių mokėtojų pinigų, žmones pasiekia tik viena vienintelė nuomonė ir niekas nebesiteikia išklausyti ir kitos pusės,” – teigė R.Paksas.

Susitikime dalyvavo ir Kretingos liberldemokratai, vadovaujami Aldonos Stasiulaitienės.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas