Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Trečiadienį Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklą ir Kretingos ligoninės Vaikų ligų skyrių su dovanomis aplankė Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA generalinis direktorius Valdas Klimantavičius.

Dovanų krepšiuose – rūbai, patalynė vaikams. „Mūsų asociacija, kuri vienija apie 130 socialiai atsakingų Lietuvos tekstilės įmonių, yra įsteigusi paramos fondą. Pagal fondo nuostatus ir viziją padedame neįgaliems, sveikatos problemų turintiems vaikams, ligoninėms, kurios gydo vaikus, bei gražioms, darnioms daugiavaikėms šeimoms. Fondo globėjas yra Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Premjero patarėjas sveikatai gydytojas Antanas Vinkus yra mūsų fondo siela. Jis, beje, pramynė ir šį taką į Kretingą“, – kalbėjo V. Klimantavičius žadėdamas, jog asociacijos LATIA geradariai stengsis Kretingos neaplenkti ir ateityje.

„Rudenį bus dešimt metų, kai vadovauju Kretingos ligoninei. Pirmąkart per tuos metus gavome tokią maloniai nustebinusią labdarą, kurią atvežė pats asociacijos LATIA vadovas. Įprasta, kad labdara būna tai, kas kažkam atliko. O čia – naujutėlaičiai daiktai: 10 vaikiškos patalynės komplektų, pižamos, megztukai, kojinaitės mūsų mažiesiems pacientams. Nauji aukštos kokybės Lietuvos pramonės gaminiai reikalingi mažiesiems ligoninės pacientams. Būna, kad liga atgena nepasiruošusius ligoninei ir rūbeliai labai pravers“, – dovanomis džiaugėsi Kretingos ligoninės vyriausioji gydytoja Ilona Volskienė.

Asociacijai LATIA priklauso tokios žinomos Lietuvos lengvosios pramonės įmonės, kaip antai – UAB „Audėjas“, „Lelija“, AB „Audimas“, „Dainava“, „Sparta“ ir kitos. Asociacija dalyvauja judėjime prieš smurtą ir patyčias, ypač tarp vaikų, prieš alkoholizmą, narkomaniją, kelią savižudybėms užkertančiuose projektuose.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas