Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Savo veiklos 25-mečio jubiliejų švenčianti Kretingos rajono kultūros centro liaudiška kapela „Lakštingelė“ sausio 16 dieną 16 val. šį įvykį kviečia kartu paminėti visus, kurie neabejingi liaudiškos muzikos žanrui.

Pustrečio dešimtmečio liaudiškos muzikos mėgėjus džiuginanti kapela „Lakštingelė“ savo jubiliejų įprasmins šventiniu koncertu.

Be „Lakštingelės“, koncertuos renginio svečiai, žiūrovams matyti ir girdėti kretingiškių kapelininkų bičiuliai iš Skuodo rajono kultūros centro – Vidmanto Valinskio vadovaujama kapela „Bartuva“.

Į nemokamą renginį kretingiškius kviečianti „Lakštingelė“, anot jos vadovo Kretingos rajono kultūros centro direktoriaus Prano Razmaus, – stabilus kolektyvas, per 25 metus kad ir patyręs pokyčių, yra draugiškas, susitelkęs, ištikimas liaudiškai dainai, muzikai, imlus naujovėms.

„Esame kapela, kuri geba užmegzti ir išsaugoti tarptautinius ryšius – su kolegomis iš Latvijos, Jekabpils liaudiška kapela juokaujame, kad esame kaip artimiausi giminės ar draugai. Ko gero, baltiškųjų šalių muzika, kultūrinis paveldas mums yra tiek artimas, kad kuo gražiausi draugystės tiltai klojasi ir su kitais Latvijos miestais bei regionais – koncertavome Kandaloje, Jaunjelgavoje“, – kad tarptautiniai ryšiai bei jų puoselėjimas yra dalis „Lakštingelės“ gyvenimo, tvirtino kapelos vadovas P. Razmus.

„Lakštingelė“ – aktyvi mūsų šalies kultūrinių renginių, Dainų švenčių dalyvė, televizijos laidos „Duokim garo!“ vicečempionė – jubiliejiniame koncerte laukia savųjų žiūrovų, su kuriais nuolat susitinka tradiciniuose renginiuose, miesto šventėse, bendruomeninėse sueigose. „Šventinis 25 metų veiklos įprasminimui skirtas koncertas dar labiau įtvirtins mūsų bei žiūrovų draugystę“, – įsitikinęs Kretingos rajono kultūros centro direktorius P. Razmus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas