Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Savo veiklos 25-mečio jubiliejų švenčianti Kretingos rajono kultūros centro liaudiška kapela „Lakštingelė“ sausio 16 dieną 16 val. šį įvykį kviečia kartu paminėti visus, kurie neabejingi liaudiškos muzikos žanrui.

Pustrečio dešimtmečio liaudiškos muzikos mėgėjus džiuginanti kapela „Lakštingelė“ savo jubiliejų įprasmins šventiniu koncertu.

Be „Lakštingelės“, koncertuos renginio svečiai, žiūrovams matyti ir girdėti kretingiškių kapelininkų bičiuliai iš Skuodo rajono kultūros centro – Vidmanto Valinskio vadovaujama kapela „Bartuva“.

Į nemokamą renginį kretingiškius kviečianti „Lakštingelė“, anot jos vadovo Kretingos rajono kultūros centro direktoriaus Prano Razmaus, – stabilus kolektyvas, per 25 metus kad ir patyręs pokyčių, yra draugiškas, susitelkęs, ištikimas liaudiškai dainai, muzikai, imlus naujovėms.

„Esame kapela, kuri geba užmegzti ir išsaugoti tarptautinius ryšius – su kolegomis iš Latvijos, Jekabpils liaudiška kapela juokaujame, kad esame kaip artimiausi giminės ar draugai. Ko gero, baltiškųjų šalių muzika, kultūrinis paveldas mums yra tiek artimas, kad kuo gražiausi draugystės tiltai klojasi ir su kitais Latvijos miestais bei regionais – koncertavome Kandaloje, Jaunjelgavoje“, – kad tarptautiniai ryšiai bei jų puoselėjimas yra dalis „Lakštingelės“ gyvenimo, tvirtino kapelos vadovas P. Razmus.

„Lakštingelė“ – aktyvi mūsų šalies kultūrinių renginių, Dainų švenčių dalyvė, televizijos laidos „Duokim garo!“ vicečempionė – jubiliejiniame koncerte laukia savųjų žiūrovų, su kuriais nuolat susitinka tradiciniuose renginiuose, miesto šventėse, bendruomeninėse sueigose. „Šventinis 25 metų veiklos įprasminimui skirtas koncertas dar labiau įtvirtins mūsų bei žiūrovų draugystę“, – įsitikinęs Kretingos rajono kultūros centro direktorius P. Razmus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas