Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Meistriškumo pamokos – su čiurlioniečiais

  • Viktorija VAŠKYTĖ
  • Švietimas
  • 2015-03-24

Kretingos meno mokykla antrus metus savo auditorijose sveikino Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos dėstytojus ir jų mokinius. Profesinio bendradarbiavimo dieną „Draugystės tiltai“ susitikę pedagogai dalyvavo meistriškumo pamokose ir stebėjo abiejų meno mokyklų auklėtinių koncertą.

Po meistriškumo pamokų Kretingos meno mokyklos ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio meno mokyklos auklėtiniai pasirodė bendrame koncerte.

Kretingos meno mokyklos direktoriaus Bernardo Anužio žodžiais, šįkart į Kretingą atvyko septyni mokytojai – trimito, fleitos, fortepijono, smuiko, baritono, muzikos teorijos, choro.

„Nacionalinės M. K. Čiurliono menų mokyklos pedagogai sukaupę daugiau patirties, ir ši patirtis kitokia, kadangi jie dirba su labai gabiais mokiniais, dalyvauja konkursuose, festivaliuose. Jų patarimai mums yra svarbi metodinė pagalba“, – tikino B. Anužis.

Meistriškumo pamokos, pasak B. Anužio, vyko seminarų principu, kai su Kretingos meno mokyklos auklėtiniais dirbo atvykę mokytojai. Seminaruose pedagogai diskutavo apie pasirengimą konkursams, repertuaro parinkimą, scenos baimę.

Meistriškumo pamokas vainikavusiame koncerte Kretingos ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio meno mokyklos vaikai turėjo gražią progą įvertinti vieni kitų galimybes platesniame kontekste.

„Ir nors mūsų lygis labai skiriasi, mes nebijome iššūkių, ir tai padeda vaikams tobulėti“, – įsitikinęs B. Anužis. Kadangi „Draugystės tiltai“ tampa tradicija, B. Anužis užsiminė, kad šiemet bendradarbiaujantys partneriai prakalbo apie galimybes kiek pakeisti taisykles ir kitąmet į Nacionalinę M. K. Čiurliono menų mokyklą atvykti kretingiškiams.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas