Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

“Turim ir mes kada nors būti pirmi. O tai vis antri ir antri”, - dar nepasibaigus finalinėms rungtynėms tarp “Policijos” ir “Kūlupėnų” komandų teigė “Policijos” komandos lyderis Laurynas Beniušis. Šiuos žodžius jis pasakė tuomet, kai “Policija” į priekį jau buvo išsiveržusi 30 taškų skirtumu.

Didžiąją taurę šiais metais iškovojusi “Policijos” komanda: priekyje (iš kairės) – Nerijus Petrauskas, Kęstutis Monkus, Laurynas Beniušis; stovi Rimvydas Šerpetis, Marius Gedvilas, Linas Narkus, Mindaugas Reinikis, Marius Lukšas, Marius Šlepetis, komandos vadovas Irmantas Galdikas.

“Policija” kūlupėniškius krepšininkus – Seniūnijų taurės laimėtojus – nugalėjo 94:53 (Marius Šlepetis – 28, Laurynas Beniušis – 18, Kęstutis Monkus, Marius Gedvilas – po 14; Vytautas Einikis – 17, Jaunius Mačernis – 12, Pranas Petryla – 10).

Pasibaigus Seniūnijų taurei, “Kūlupėnų” komandos vadovas Juozas Mažeika tuomet sakė, jog komandai vienos taurės neužtenka, tad jie sieks ir Didžiosios taurės.

“Kas atsitiko, kad pralaimėjote?” – “Pajūrio naujienos” paklausė J. Mažeikos, kai Didžioji taurė iš tikrųjų išsprūdo iš kūlupėniškių rankų.

“Vyrai “perdegė”: jiems, matyt, per gerai sekėsi pogrupio varžybose. Kad laimėtume, pritrūko psichologinio nusiteikimo. Iš pradžių juk žaidėme normaliai. Po to “smukome” – mačiau, kad vyrai nori žaisti, o nepataiko, - finalines varžybas ir pralaimėjimo priežastis komentavo J.Mažeika. – Turiu pripažinti, jog ir “Policijos” komanda – geros formos: daug pranašesnė už mus buvo ir ūgiu, ir fiziškai, ir nusiteikimu laimėti”.

Rajono Sporto skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus, sveikindamas “Policijos” komandą su pergale, sakė, jog būtų malonu policininkus matyti ir rajono tinklinio, ir futbolo varžybose. “Sportas ir kasdienis policininkų darbas – neatskiriami”, - sakė Sporto skyriaus vadovas.

Kartu su visais “Policijos” pergale džiaugėsi ir komandos vadovas Irmantas Galdikas. Jis pripažino, jog komandą sustiprino “legionieriai” Linas Narkus, Marius Šlepetis, Marius Lukšas, Nerijus Petrauskas. “Kretingoje auga puikaus jaunimo, kuris, sportuodamas kartu su teisėtvarkos pareigūnais, manau, niekuomet neliks abejingas teisėtvarkos pažeidėjams. Taigi, pakvietę jaunimą sportuoti, tuo pačiu dirbame ir prevencinį darbą. Be to, jaunuoliai, sportuodami kartu su policijos darbuotojais, turi galimybę iš arčiau pažinti kolektyvą, policijos darbą – ką gali žinoti, gal kuris nors tuo darbu ir susigundys”, - kalbėjo I.Galdikas.

Dėl III v. rajono krepšinio Didžiosios taurės varžybose kovojo “Virusas” ir “Žemaičiai-VudVa”. Dviejų taškų skirtumu – 74:72 – laimėjo “Virusas”, kuriam po 18 taškų pelnė Dalius Srėbalius ir Darius Anužis, 12 – Mindaugas Šližius. “VudVai” taškus pelnė Sigitas Liaudinskis – 24, Žilvinas Jašinskas – 18, Artūras Girdenis – 13.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Rimvydas Šerpetis (“Policija”), Pranas Petryla (“Kūlupėnai”), Dalius Srėbalius (“Virusas”), Artūras Girdenis (“Žemaičiai-VudVa”), Edgaras Vigelis (“Sanpola-Baltija”), Julius Paulauskas (“Bikap”), Ramūnas Strazdauskas (“Lagneta”).

Rajono krepšinio taurės varžybos rajone buvo surengtos penktąjį kartą. Kaip sakė varžybų organizatorius, rajono Sporoto skyriaus vadovas Nikolajus Gnedojus, taip siekiama pratęsti krepšinio sezoną. “Salių treniruotėms neužtenka, tad komandoms suteikiama galimybė žaisti varžybose. Mes tik parodėme iniciatyvą, o visa kita priklauso nuo pačių žaidėjų. Dabar jau niekas nė neįsivaizduoja, jog gali būti kitaip. Be to, pratęstas sezonas kelia ir komandų meistriškumo lygį, nes varžybos – vienas iš būdų tobulėti”, - teigė sporto organizatorius.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas