Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Klaipėdos apygardos teismas už tyčinę žmogžudystę nuteisė kretingiškius brolius: 37 metų Vytautą Gagilą ir 22 metų Simoną Vaitkų. Pernai kovą broliai iš keršto nužudė 36-erių Palangos gatvės gyventoją Kęstutį Naprockį.

Vyriausiajam broliui V.Gagilui teismas skyrė 11 metų nelaisvės ir 10 tūkst. Lt atlyginti moralinę žalą nužudytojo motinai. V.Gagilas jau anksčiau buvo tris sykius teistas už vagystes ir prisidėjęs praliejant žmogaus kraują - per įkalinimo įstaigoje kilusias riaušes žuvo žmogus.

Jaunėliui S.Vaitkui, kuris kurstė vyresnėlį nusikalsti ir pats prisidėjo prie nužudymo, teismas skyrė 11 mėnesių nelaisvės. Tačiau buvo pridėta ankstesnė iki galo neatlikta jo bausmė už plėšimą, ir galutinis įkalinimo laikas už grotų – 4 metai.

Į K. Naprockio butą Kretingoje įsiveržęs V.Gagilas, kurstomas jaunesniojo brolio S.Vaitkaus, į beisbolo lazdą panašiu savadarbiu mediniu įrankiu užmušė visai ne tą asmenį, kuriam norėjo atkeršyti.

Prieš metus V.Gagilas užsuko į landyne paverstą K.Naprockio motinos butą, tikėdamasis prisijungti prie kompanijos ir sykiu išgerti. Tačiau kompanija jo nepriėmė: sumušė ir išvijo lauk. Per muštynes pats K.Naprockis buvo išėjęs į parduotuvę. Tačiau V.Gagilui pasirodė, kad nurodymą jį sumušti sugėrovams davė K.Naprockis. Todėl vyriškis ir sumanė jam atsikeršyti.

Apie savo skriaudą V.Gagilas papasakojo broliui Simonui, kuris jį paskatino keršyti. Po kelių dienų su trimis sėbrais V.Gagilas atsirado prie namo Palangos gatvėje, kur su sugyventine Ramūne Šleinyte gyveno K.Naprockis.

Pro praviras duris įsiveržę į butą, broliai atrado K.Naprockį girtą bemiegantį fotelyje. Šalia jo gulėjo dar vienas pastarojo sėbras. Sugyventinė, išsigandusi siautėjančių vyrų, išbėgo pro duris. Miegančiam K.Naprockiui V.Gagilas dukart tvojo lazda ir iššovė dujiniu pistoletu. S.Vaitkus dar apspardė sąmonę praradusį vyriškį. Sugyventinė grįžusi rado K.Naprockį gulintį kraujo klane.

K.Naprockis mirė nuo sunkių galvos sužalojimų: žudikas suknežino kaukolės kaulus ir kraujas išsiliejo į smegenis. Ekspertus nustebino tai, kad K.Naprockio kraujyje buvo net 6,5 promilės alkoholio. Tuo tarpu sunkus girtumas fiksuojamas, esant 3,5 promilės.

“P.n.” informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas