Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Daužė automobilius, rizikavo gyvybe ir varė naminę

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2007-04-13

KRETINGA

LAISVĖS g.

Balandžio 9-osios vakare, apie 20 val., 21-erių kretingiškis M.M., gyvenantis Klaipėdos gatvėje, vairavo automobilį BMW 320. Vaikinas buvo neblaivus – jo kraujyje rasta 1,49 promilės alkoholio – ir neturėjo teisės vairuoti.Važiuodamas atbuline eiga, jis trenkėsi į jam iš galo atvažiuojantį automobilį „Ford Mondeo“. Pastarąjį automobilį vairavo taip pat 21-erių palangiškis D.N. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai. Žmonės nenukentėjo.

Kelias KARTENA – KŪLUPĖNAI – SALANTAI.

Ankstų balandžio 5-osios rytą, apie 6.20 val., 19-metis klaipėdietis M.U. vairavo automobilį „Ford Sierra“, priklausiusį kitam asmeniui. Vaikinas nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir apsivertė. Įvykio metu sužalotas kartu važiavęs keleivis. Tai – 24-erių skuodiškis N.U., kuriam medikai diagnozavo juosmens sumušimą. Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas buvo blaivus.

Kelias KRETINGA - RAGUVIŠKIAI – BAUBLIAI.

Neblaivus ( 1,94 promilės alkoholio) Nausodžio kaimo gyventojas D.S. balandžio 10 dienos rytą vairavo ne savo automobilį „Audi 100“. 27-erių D.S. nesuvaldė automobilio, išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir, nuvažiavęs nuo kelio sankasos, vertėsi. Eismo įvykio metu sužalotas 20-metis keleivis S.D., gyvenantis Raguviškiuose. Keleivis dėl patirtų traumų – galvos smegenų sukrėtimo, galvos muštos žaizdos – buvo paguldytas gydyti į Kretingos ligoninę. Paimta S.D. kraujo girtumui nustatyti.

Kelias SKUODAS – PLUNGĖ, Kretingos rajono riba.

Trisdešimtmetė skuodiškė J.Z. balandžio 10 dieną, apie 12 val., vairuodama nuosavą automobilį „Audi A6“, lenkė sunkvežimį MAN 19.322 ir, neapskaičiavusi šio manevro, sukėlė eismo įvykį. Baigdama lenkti, ji neatsižvelgė į kelio sąlygas ir dangą, nesuvaldė automobilio ir kelis kartus vertėsi.

Nukentėjo audi vairuotoja ir du kartu važiavę keleiviai iš Skuodo. Vairuotoja dėl kaklinės ir stuburinės dalies mielito, galvos smegenų sukrėtimo ir sumušimo bei kaklo slankstelio lūžimo paguldyta į Kretingos ligoninę. Į Kretingos ligoninę išgabentas ir 30-metis keleivis Ž.Ž., kuriam sumušta krūtinė. Labiausiai nukentėjo 36-erių A.V. Jam stipriai sužalota krūtinė ir pilvas. Sunkios būsenos jis paguldytas į Klaipėdos ligoninės reanimacijos skyrių. Paimta ištirti vairuotojos kraujo.

Sunkvežimis nenukentėjo ir sužalojimų nepatyrė 26-erių sunkvežimio vairuotojas Š.G. iš Kėdainių rajono, Josvainių gyvenvietės.

DARBĖNAI.

Balandžio 11-ąją, apie 13.30 val., neblaivus 30-metis darbėniškis J.J. atbuline eiga vairavo “Audi 100” ir atsitrenkė į tokios pat markės stovintį audi. Pastarasis automobilis priklausė 50-metei Grūšlaukės kaimo gyventojai B.A. Apgadinti abu automobiliai.

Darbėniškis iš įvykio vietos pasišalino, bet buvo sulaikytas. Nustatyta, kad J.J. buvo neblaivus: pareigūnai jo kraujyje aptiko 2,14 promilės alkoholio. Iš jo buvo atimta teisė vairuoti.

Visi eismo įvykiai tiriami.

DARBĖNŲ seniūnija.

Prieš šventes buvo sulaikyti du asmenys, kurie skirtingose seniūnijos vietose varė naminę degtinę.

Balandžio 5 dieną, apie 12 val., Vaineikių miške, gaminant naminukę, buvo sulaikyta 47-erių grūšlaukiškė R.D. Įvykio vietoje buvo rastas aparatas namų gamybos stipriems gėrimams gaminti, 40 litrų skaidraus bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, bei 352 litrai tiršto rusvo skysčio, panašaus į raugą. Pareigūnai išsiaiškino, kad naminukės fabrikėlis priklauso R.D.

Po valandos nuo šio „radinio“, apie 13 val., vienos Daubėnų kaime esančios sodybos ūkiniame pastate sulaikytas 57-erių palangiškis V.K., gyvenantis M.Valančiaus gatvėje. Vyriškis šią sodybą nuomojosi. Ten pareigūnai atrado degtinės gamybos aparatą ir 800 litrų į raugą panašaus skysčio.

Pareigūnai šiuos įvykius tiria.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas