Kretingos sporto mokyklos rankininkės, gimusios 1990 m. ir treniruojamos Algimanto Pranaičio, sužaidė Lietuvos merginų rankinio pirmenybių pusfinalio atsakomąsias rungtynes su daugkartinėmis Lietuvos čempionėmis Utenos rankininkėmis.

Atsakomosios rungtynės kretingiškėms nebuvo sėkmingos: Utenos komandai pralaimėta 42:36. Nors mūsiškės rezultatu 39:37 ir laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes, po atsakomųjų į finalinį ketvertą nebepateko.

Rungtynes pakomentavęs komandos treneris teigė, jog pralaimėjimo priežasčių buvo keletas: nors Gintarė Anužytė ir pelnė 24 įvarčius, jos kolegė Reda Okuličiūtė, per pirmąjį susitikimą pelniusi 18 įvarčių, šįsyk į varžovių vartus tepasiuntė 2 įvarčius. “Priešininkės Redą ėmėsi ginti asmeniškai ir tiesiog neleido jai žaisti”, - sakė A.Pranaitis.

Pirmąjį kėlinį pradėjusios 2:0, mūsų merginos “krito į duobę”: nerealizuoti Gintarės Anužytės įvarčiai vienas prieš vieną viską apvertė aukštyn kojom ir uteniškės prieš Kretingos komandą I kėlinį laimėjo 21:11.

“Nepavyko palaužti ir Utenos vartininkės – ji vartus gynė tiesiog stebuklingai”, - kaip vieną svarbiausių pralaimėjimo priežasčių įvardino A.Pranaitis. Žemaitijos komandų pogrupis buvęs pakankamai stiprus: iš keturių komandų į finalą pateko Šiaulių, Panevėžio ir Garliavos komandos. Betrūko tik Kretingos. Taigi mūsiškėms rankininkėms aikštėje tikrai buvo ką veikti.

Artimiausi Kretingos rankininkių planai – dalyvauti tarptautiniame atsakomajame rankinio turnyre Vilniuje, kur mūsiškės sportininkės pabandys kovoti dėl prizinės vietos.