Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Sveikatos taku – per 100 bėgikų

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-04-03

“HBH-Juozo alaus” daryklos savininkų Rados ir Juozo Matulevičių kvietimu į “Špuosų ėr sveikatos maratuoną” susirinko per 100 bėgikų iš Kretingos, Kauno, Palangos, Klaipėdos rajono.

“Špuosų ėr sveikatos maratuons” buvo surengtas per balandžio 1-ąją. Anot Juozo Matulevičiaus, ši diena pati laimingiausia ir teisingiausia: jei ką ir iškrėtei, niekas nepyksta.

Alaus daryklos savininkų inicijuotas bėgimas įvyko penktąjį kartą. Tik šis sveikatos maratonas vykdavo vis skirtingu laiku: porą kartų buvo surengtas per Kalėdas, kituomet – vėlesniu pagal kalendorių laiku. “Vienais metais buvo labai šalta, kitais – šlapia. Taip ir atėjome į pavasarį, - sakė J.Matulevičius, galvodamas, kad tokie renginiai, kaip bėgimas, turėtų suvienyti žmones, kai kalbama apie meilę savo kraštui. – Dabar gi visi kažkuo nepatenkinti, pyksta nežinia ant ko. Aš manau, kad pavasarinis bėgimas tokias nuotaikas turėtų išsklaidyti”.

Maratono trasa buvo parengta šalia alaus daryklos esančiame miške-parke, kuris užima 50 ha plotą. Investavus savas ir Europos struktūrinių fondų lėšas – apie 3 mln. Lt - buvo nusausinti pelkynai, sutvarkyti miško keliai, išvalytas miškas. Paraginus meno žmones, surengus kūrybines stovyklas, plenerus, po truputį kuriamas ir skulptūrų parkas. Susipažinti su juo turėjo galimybę ir maratono dalyviai.

Apdovanojimą, nugalėjusi savo amžiaus grupėje, iš Rados ir Juozo Matulevičių atsiima Rūta Narkutė.

Geriausiai tarp kretingiškių sekėsi šiems bėgikams: savo amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Rūta Narkutė, Mindaugas Pazdrazdis ir Aurimas Pazdrazdis, prizines vietas užėmė Joana Dilginaitė, Monika Pazdrazdytė, Vilius Kuktorovas, Andrius Narmontas, Valdas Valančius, Artūras Jasiulaitis, Piotras Silkinas.

Tarp 8 bėgime dalyvavusių šeimų 5 buvo iš mūsų rajono. Tai – Vaidos Jasiulaitienės šeima iš Vydmantų, Rimvydo Baltuonio iš Kretingos, Arvydo Lapinskio iš Rūdaičių, Juozo Stonkaus iš Vydmantų bei prizininke tapusi Jono Andriuškos šeima iš Padvarių. Visos šeimos – dalyvės ir nugalėtojos – buvo apdovanotos prizais.

Bėgimo dalyviai buvo pavaišinti “Juozo” alumi, kaimiška gira ir cepelinais.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas