Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Padėkos popietė – Dainų šventės kolektyvų vadovams

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Švietimas
  • 2014-09-16

Kretingoje, restorane „Vienaragio malūnas“, buvo apdovanoti liepą Vilniuje įvykusioje Dainų šventėje dalyvavusių rajono ugdymo įstaigų vadovai, taip pat – mokyklų meno kolektyvus rengę vadovai bei jų pagalbininkai.

Rajono Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila pasidžiaugė, kad Dainų šventei kolektyvus rengę vadovai, jų pagalbininkai dirbo nuoširdžiai, todėl yra verti pagarbos.

„Čia – mano namai“ – tokie šiųmetės Dainų šventės šaukiniai subūrė įvairių žanrų dainininkus, šokėjus, muzikantus iš visų Lietuvos kampelių, lietuvius išeivius iš tolimiausių pasaulio šalių.

Tarp jų buvo kolektyvai iš Kretingos ir Salantų meno mokyklų, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Pranciškonų gimnazijos bei Darbėnų gimnazijos Piliakalnio pagrindinio ugdymo skyriaus. „Renginys didybe ir grožiu nustebino daugelį. Šiandien susirinkome pasivaišinti, prisiminti, kaip tomis dienomis Vilniuje gyvenome, kaip iki išnaktų šokome, dainavome ir... kaip vargome,“– kalbėjo rajono Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila. Jis sakė, kad mokyklų bei kolektyvų vadovai, neįkainojamą pagalbą jiems teikę lydintys asmenys už pilietiškumą, pasišventimą bei supratimą nusipelnė būti įvertinti.

Vedėjas pasidžiaugė, kad kretingiškiai Vilniuje turėjo geras sąlygas: visi 360 dalyvių buvo apgyvendinti geruose bendrabučiuose, skaniai maitinami, nekilo jokių transporto problemų. „To nebūtų buvę, jeigu rajono Savivaldybės taryba nebūtų skyrusi papildomai lėšų,– sakė jis.– Iš Lietuvos kultūros centro gavome beveik 64 tūkstančius, o Savivaldybė pridėjo dar beveik 11 tūkstančių litų“.

Į šventinę popietę susirinkusiuosius pasveikino rajono meras Juozas Mažeika, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Skruibienė, pats direktorius Virginijus Domarkas, pažadėjęs stengtis, kad pedagogai, anot jo, ateityje jaustųsi tvirčiau, ypač, kai, mėnesiui baigiantis, pažvelgs į įplaukas banko sąskaitose. „Juolab kad tokia yra ir Švietimo ir mokslo ministerijos nuostata“,– sakė jis. Už organizuotumą Dainų šventėje V. Domarkas padėkojo Švietimo skyriaus vedėjui.

Į „Vienaragio malūne“ vykusią pagerbimo popietę Kretingos meno mokyklos vaikų šokių kolektyvo „Ratilėlis“ vadovė Živilė Adomaitienė atėjo pasipuošusi tautiniu kostiumu.

Šūsnį Lietuvos kultūros ministro bei Liaudies kultūros centro direktoriaus pasirašytų, taip pat – Savivaldybės padėkos raštų ir medalius įteikė meras. Jis atkreipė dėmesį ir į tai, koks svarbus buvo ne tik kolektyvų vadovų, bet ir lydinčių asmenų darbas, nuo kurio priklausė kretingiškių sėkmė šventėje. Tarp apdovanotųjų – Kretingos meno mokyklos liaudies instrumentų ansamblio bei orkestro vadovai Vilija Vitkauskienė, Donatas Merkelis ir Danutė Černienė, pučiamųjų instrumentų orkestro „Vėjūnas“ vadovas Alvydas Bružas, vaikų šokių kolektyvo „Ratilėlis“ vadovės Živilė Adomaitienė ir Asta Paulauskienė, jaunių choro „Saulainė“ vadovės Violeta Andruškevičienė ir Eugenija Karkienė, jaunių choro „Smiltė“ vadovė Lilija Bakšanskienė, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro jaunių tautinių šokių grupės vadovė Janina Vaičekauskienė, Marijos Tiškevičiūtės mokyklos jaunių tautinių šokių grupės vadovė Birutė Bendikienė, Salantų ir Pranciškonų gimnazijų jaunuolių tautinių šokių grupių vadovė Simona Kutkevičienė, Salantų meno mokyklos jaunių choro vadovė Vita Baužytė, tos pačios gimnazijos mišraus choro vadovė Valentina Budrienė, Piliakalnio pagrindinio ugdymo skyriaus vaikų folkloro ansamblio „Kėilelė“ vadovės Ona Narmontienė, Laimutė Šiaulienė ir Vida Jonauskienė, Kretingos meno mokyklos mokytojai Valdas Šličius, Roberta Petroševičiūtė, Rūta Šulskienė, Laima Kniukštienė, Judita Leščiauskienė, Visvaldas Stirblys, Laimonas Stanius, Rita Pukelytė-Retkienė, Rima Stonkuvienė, Raimonda Kučiauskienė, Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokytojas Aurimas Bajoras, Salantų meno mokyklos mokytoja Rima Gutautaitė, Salantų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gedvilienė, šios gimnazijos mokytojos Ramunė Ruginienė ir Rima Liekytė, Pranciškonų gimnazijos mokytoja Daiva Valevičienė, Marijos Tiškevičiūtės mokyklos mokytoja Audronė Klapatauskienė bei Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro tėvų atstovė Janina Kaubrienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas