Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Iš policijos suvestinių
  • 2007-04-03

KRETINGA

Policija užregistravo 24-erių G.B. , gyv. Klaipėdoje, pareiškimą, kad pernai liepą vienos Kretingoje esančios individualios įmonės savininkė R.A. žadėjo įdarbinti Anglijoje ir paėmė pinigus už šią paslaugą. Buvo išrašyta Didžiojoje Britanijoje teikiamų paslaugų sutartis ir kasos pajamų orderio kvitas. Už paslaugas paimta 800 Lt. G.B. nuvykus į Angliją, paaiškėjo, kad žadėta informacija apie darbą, jo apmokėjimą bei gyvenimo sąlygas neatitinka tikrovės. G.B. padaryta žala – per 1800 Lt. Pradėtas ikiteisminis šio įvykio tyrimas.

ROTUŠĖS a.

Praėjusią savaitę, kilus tarpusavio konfliktui, grupė 18-20 metų nepažįstamų jaunuolių sumušė tris kretingiškius: 37-erių G.S., 31-erių E.G. ir 28-erių M.K. Jaunuoliai „prikibo“ prie nukentėjusiųjų neva dėl to, kad nepatiko jų apranga. Konfliktas vyko pusvalandį po vidurnakčio. Įvykis tiriamas.

Šitaip po susidūrimo su sunkvežimiu buvo sumaitotas palangiškio BMW markės automobilis.
MELIORATORIŲ ir J.JABLONSKIO g.

Kovo 29 dieną 18.30 val. sankryžoje 43-jų šiaulietis V.R., vairuodamas krovininį automobilį, “Mercedes Benz 1820”, priklausantį bendrovei „Šiaulių hidrogeologija“, suko iš Melioratorių į J.Jablonskio gatvę. Sukdamas jis nepraleido pagrindiniu keliu Kretingos miesto link važiavusio automobilio BMW 316 ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu susižalojo automobilio BMW 316 vairuotojas, 35-erių palangiškis A.N. Vyriškiui Kretingos ligoninėje diagnozuotas kaklo patempimas. Nustatyta, kad abu vairuotojai buvo blaivūs.

Šitaip po susidūrimo su sunkvežimiu buvo sumaitotas palangiškio BMW markės automobilis.

P.VILEIŠIO g.

Kovo 30-osios rytą, apie 7 val. 43-jų A.N. priklausančiame name rastas neįprastas radinys. Spintoje aptikti du polietileniniai maišeliai su baltos spalvos milteliais bei žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga. Kiekis tikslinamas. Įtariama, kad tai – narkotinės ir psichotropinės medžiagos.

Kelias DARBĖNAI – GRŪŠLAUKĖ – SALANTAI.

Kovo 31-osios vėlų vakarą Barzdžių kaimo gyventojas R.M., vairuodamas automobilį „VW Santana“, nepasirinko saugaus greičio ir vertėsi du kartus. Apsivertęs 35-erių R.M. atsidūrė laukuose. Nukentėjo kartu važiavęs septyniolikmetis Barzdžių kaimo gyventojas J.B. Ligoninėje jam diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, kairės rankos pjautinė žaizda, rankų ir kojų sumušimai. Nukentėjusysis gydomas ligoninėje. Nustatyta, kad vairuotojas buvo neblaivus: R.M. kraujyje aptikta 0,87 promilės alkoholio.

Važiuodamas nuo centro ir leisdamasis į pakalnę Birutės gatvėje, vairuotojas, kuris iš įvykio vietos pasišalino, nesuvaldė automobilio „Renault Kangoo“ ir virto ant šono. Virsdamas automobilis užkliudė dvi pėsčiąsias.
BIRUTĖS g.

Kovo 31-osios vakare, apie 19 val., tuo metu nenustatyto asmens vairuojamas automobilis „Renault Kangoo“ vertėsi posūkyje ir kliudė šaligatviu ėjusias dvi pėsčiąsias. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Eismo įvykio metu sužalotas automobiliu važiavęs 26-erių Klaipėdos rajono gyventojas K.Š. bei šaligatviu ėjusios dvi merginos: 17-metė klaipėdietė L.V. bei 15-metė Savanorių gatvės gyventoja I.P.

Kretingos ligoninėje K.Š. diagnozuotas galvos smegenų sutrenkimas, galvos kirstinė žaizda, o L.V. - juosmens ir kryžkaulio sumušimai. I.P. sumuštas tik pirštas.

Kitą dieną po įvykio į komisariatą kreipėsi 22-jų G.B. ir prisipažino vairavęs automobilį, o pabėgęs neva dėl patirto išgąsčio.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas