Daina Kairytė – absoliuti čempionė

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-03-27
Absoliuti čempionė Daina Kairytė, prizininkas Alvydas Jockus su savo treneriu Rolandu Juknevičiumi (pirmas iš kairės).

Iš Klaipėdoje įvykusio Lietuvos jaunių iki 15 metų asmeninio badmintono čempionato darbėniškė Daina Kairytė grįžo su aukščiausiais apdovanojimais: nugalėjusi visose trijose kategorijose – vieneto, dvejeto ir mišraus dvejeto, ji tapo absoliučia čempione.

Finale prieš tauragiškę Amandą Meirytę Daina laimėjo 2:1 (12:21; 21:7; 22:20). Dvejeto finalinėse varžybose Daina Kairytė su klaipėdiete Ieva Linkute 2:0 (21:14; 21:12) nugalėjo kaunietes Indrę Starevičiūtę ir Justiną Dimšaitę.

Mišraus dvejeto finalinį susitikimą darbėniškė žaidė su vilniečiu Alanu Plavinu. Jie abu kauniečius Luką Litviną ir Indrę Starevičiūtę nugalėjo 2:0 (21:8; 21:18).

Be Dainos Kairytės, čempionate startavo ir kiti Darbėnų vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Rolando Juknevičiaus treniruojami badmintonininkai: Raimonda Jocytė, Alvydas Jockus ir Lukas Kontrimas.

Raimonda Jocytė vieneto varžybose buvo septinta, mišriame dvejete su Alvydu Jockumi – penkta.

Alvydas Jockus vieneto varžybose užėmė V vietą, dvejeto su vilniečiu Karoliu Bartuševičiumi – prizinę – III v. Jie prieš Kelmės badmintono žaidėjus laimėjo 2:1.

Lukas Kontrimas vieneto varžybose buvo dvyliktas, dvejeto su klaipėdiečiu Dovydu Gelbutu – aštuntas.