Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Kūlupėnuose atidarytas šeimos gydytojo kabinetas

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Naujienos
  • 2007-03-23

Sutelkus Europos Sąjungos ir rajono Savivaldybės lėšas, buvo atliktas kapitalinis Kūlupėnų medicinos punkto remontas. Beveik 100 kv. metrų užimančiose medicinos punkto patalpose įrengtas šeimos gydytojo, procedūrinis, slaugytojos kabinetai, patalpa darbuotojams, laboratorija, registratūra, numatytas odontologo kabinetas.

Suremontuoto Kūlupėnų medicinos punkto atidarymo dieną juostelę perkirpo (iš kairės) Kartenos PSPC vyriausioji gydytoja Antanina Staškevičienė, Kūlupėnų seniūnas Algirdas Macius ir rajono meras Valerijonas Kubilius.

Kūlupėnų seniūnijoje gyvena 1 tūkst. 900 gyventojų, iš kurių prie Kūlupėnų medicinos punkto yra prisirašę pusė. “Kūlupėniškiai pageidauja, kad šeimos gydytojas Kūlupėnuose dirbtų kasdien, - sakė rajono Savivaldybės vyriausioji gydytoja Vanda Verbutienė. – Tačiau to padaryti negalėsime tol, kol nepadaugės prisirašiusiųjų būtent prie šio punkto. Padaugėjus pacientų, gydytojui būtų galima pasiūlyti ir geresnį atlygį, pakalbinti, kad jis Kūlupėnuose sutiktų dirbti nuolat”.

Prisirašiusiems prie Kūlupėnų medicinos punkto nuo šiol bus teikiamos visos šeimos gydytojo paslaugos. “Tad kūlupėniškiams nebėra jokio reikalo važiuoti į rajono centrą – šeimos gydytojo paslaugomis jie kuo puikiausiai gali pasinaudoti čia, vietoje”, - teigė vyriausioji Savivaldybės gydytoja.

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų Kūlupėnų medicinos punkto remontui buvo skirta beveik 85 tūkst. litų, kitas reikalingas lėšas paskyrė rajono Savivaldybė. Bendra projekto vertė sudaro apie 220 tūkst. litų, tačiau dalis lėšų skirta ne vien medicinos punktui įrengti. “Kokia laimė, kad nesugriovėme buvusių vaikų darželių, – per naujai suremontuoto punkto atidarymą kalbėjo rajono meras Valerijonas Kubilius. – Daug kur mūsų rajone darželių pastatai tampa bendruomenių namais, kuomet po vienu stogu sutelpa ir kultūros, ir medicinos įstaigos, ir bendruomenių centrai. Priėmę tokį sprendimą, nuėjome teisingu keliu, ir iš mūsų jau mokosi ne vienas Respublikos rajonas”.

Buvusiame Kūlupėnų vaikų darželyje be medicinos punkto jau yra įrengta koplyčia, netrukus galės persikelti kultūros darbuotojai ir saviveiklininkai, po tuo pačiu stogu veiks biblioteka. Rengiantis šiai pertvarkai, visam pastatui buvo perklotas stogas, apšiltintos sienos.

Kūlupėnų medicinos punkto atidarymo dieną jo darbuotojas pasveikino rajono vadovai, Kūlupėnų bendruomenės atstovai, kolegos medikai.

Suremontuotas Kūlupėnų medicinos punkto patalpas pašventino Kalnalio ir Kūlupėnų parapijų klebonas Raimondas Jonauskas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas