Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Iš pirmųjų varžybų – su bronzos medaliais

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-03-20

Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijos gimnastės, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos Laimos Idės, iš Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių varžybų sugrįžo su apdovanojimais – bronzos medaliais. Tai buvo pirmosios gimnasčių varžybos, kurioms mergaitės rengėsi nuo rugsėjo mėnesio.

Jurgio Pabrėžos gimnazijos gimnastės, vadovaujamos Laimos Idės, iš pirmųjų savo varžybų parsivežė bronzos medalius: (iš kairės) komandos vadovė Laima Idė, gimnastės Evelina Benetytė, Martyna Uselytė, Leonora Žilytė, Kristina Paulauskaitė, Gabrielė Ruibytė, Justė Petrauskaitė. Mergaitės varžybose startavo su specialiomis šukuosenomis, kurias joms padarė kūno kultūros mokytoja Rita Gembickienė.

Per finalines varžybas gimnastės varžėsi 4 rungtyse: akrobatikos, šuolio per ožį, mankštos pratimų ir kybojimo sulenktomis rankomis ant skersinio.

“Mergaitės padarė viską, ką galėjo, - savo auklėtinių pasirodymą komentavo Laima Idė. – Pasiekti tokį rezultatą, tesitreniravus tik gerą pusmetį, yra labai gerai. Prieš varžybas tikėjausi, kad mergaitės pateks į dešimtuką, tačiau jos savo rezultatu pralenkė mano prognozes. Manau, kad mus dar lydėjo ir sportinė sėkmė: iš savo patirties žinau, kad kartais daug dirbi , o Fortūna ima ir nusisuka nuo tavęs”.

Kretingiškės gimnastės varžėsi tarp 17 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių: Molėtų, Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Ignalinos, Vilkaviškio, Kelmės, Pakruojo ir kitų. Pirmą vietą šiose varžybose užėmė Kauno S.Lozoraičio vidurinės mokyklos, antrąją – Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos gimnastės.

Anot Jurgio Pabrėžos gimnazijos komandos vadovės, mūsiškės, kaip komanda, buvusios jaunesnės už savo varžoves ir kovoti ne tik su vyresnėmis, bet ir su ilgesnį laiką besitreniruojančiomis komandomis nėra lengva, juolab, dar neturint ir varžybų patirties.

Jaunosios gimnastės treniruosis ir toliau. Kadangi šiais metais gimnastėms nebebus rengiama jokių varžybų, jo pasirengusios dalyvauti rajono šventėse ir renginiuose. “Pats svarbiausias mūsų tikslas – sveikata. O po to jau – ir varžybos, ir rezultatai”, - teigė mokytoja.

Anot jos, treniruočių pobūdis šiais metais nesikeis – mergaitės tobulins tai, ko jau yra išmokusios. Svarbiausia, kad jaunosios gimnastės jau apsiprato su treniruočių režimu, fiziniu krūviu ir noriai lanko treniruotes.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas