Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos kultūros centro liaudiška kapela „Lakštingelė“ iš televizijos laidos „Duokim garo!“ dar kartą grįžo nugalėję: žiūrovai mūsiškių kolektyvui skyrė 840 balsų.

Mėnesio finale „Lakštingelė“ aplenkė Zarasų kultūros centro ir Kauno miesto Aleksoto liaudiškas kapelas. „Grįžome su naujais įspūdžiais: laida buvo ir įdomesnė, ir skoningesnė, - teigė Kretingos kultūros centro direktorius „Lakštingelės“ vadovas Pranas Razmus. - Finalui, be abejonės, visos trys kapelos rengėsi atsakingiau, o ir jaudulio buvo daugiau“.

Kuo „Lakštingelė“ buvo pranašesnė už kitus du kolektyvus, tegul, sakė P.Razmus, įvertina žiūrovai, tačiau jis, kaip kapelos vadovas, dainų ir aranžuočių autorius, pastebėjo, kad „Lakštingelė“ už varžovus buvo pranašesnė savo profesionalumu.

Koncertuodami tiesiogiai transliuojamoje laidoje, „Lakštingelės“ nariai patyrė, kuo skiriasi pasirodymas scenoje ir televizijos studijoje. “Joje viskas daroma dėl kokybiško eterio – studijoje nelieka foninio garso, todėl kapelos nariams – ir vokalistams, ir muzikantams – yra sunku girdėti vienas kitą, kapelos nariai tarsi „nebepagauna“ vienas kito, nelieka vientisumo. Manau, kad kitokį garsą girdi ir televizijos studijos žiūrovai“.

Mėnesio finalo nugalėtojos „Lakštingelės“ vadovas ir kapelos nariai pasidžiaugė mūsų žiūrovų aktyviu balsavimu. „Žadame jų nenuvilti ir pusfinalio laidoje, kurią planuojama transliuoti gegužės 2 d.“, - teigė P.Razmus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas