Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Respublikiniame konkurse lydėjo sėkmė

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Švietimas
  • 2014-01-07

Respublikiniame piešinių konkurse „Nuostabiausia Kalėdų dovana“, kuris buvo skirtas specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ugdytinės 16 metų Martynos Narmontaitės piešinys pateko tarp 7 geriausiųjų.

„Tai – labai didelis įvertinimas, žinant, kad konkurso rengėjai sulaukė per 500 piešinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Martyna labai jautriai ir nuoširdžiai priima pagyrimus, tai jai yra labai svarbu, o aukštas konkurso komisijos įvertinimas bei rėmėjų dovanos ir pakylės, ir paskatins“, - teigė Martyną konkursui parengusi Marijos Tiškevičiūtės mokyklos bendrabučio grupės auklėtoja Edita Strikienė, už tai pelniusi Padėkos raštą.

Pedagogė, pastebėjusi, jog mergaitei patinka įvairūs meniniai darbai, kad tai – viena gabiausių ugdytinių, ir paskatino M.Narmontaitę dalyvauti konkurse bei jai nemažai padėjo: abi skylamušiu prikarpė spalvotų skrituliukų, po to juos Martyna labai kruopščiai suklijavo į vientisą piešinį, kurio „tinklelį“, pažymėdama spalvas, ir buvo parengusi mokytoja.

„Pasirinkusios aplikacijos techniką, neapsirikome – piešinys iškart išsiskyrė iš kitų darbų, sulaukėme nemažai klausimų, o kokiu gi būdu atliktas piešinys. Visi pastebėjo ir tai, jog Martyna įdėjo labai daug darbo rezultatui pasiekti“, - ugdytinės pastangas įvertino E.Strikienė.

Anot pedagogės, piešiniui atlikti parinkta smulkios aplikacijos technika lavina smulkiąją motoriką, o spalvotų skrituliukų dėliojimas padeda geriau įsiminti spalvas, atspalvius, lavina vaizduotę, atmintį.

Pasidžiaugusi ugdytinės sėkme respublikiniame konkurse, E.Strikienė apgailestavo, jog specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams įvairių konkursų rengiama per mažai.

*

Piešinių konkursą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams suorganizavo švietimo pagalbos specialistams skirta internetinė svetainė www.kristianaweebly.com ir Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla. Šią iniciatyvą palaikė leidykla „Šviesa“, Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas bei kt.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas