Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar, prieš laiką atstatydinus administracijos direktorių, Savivaldybėje situacija pasikeistų į gera?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos iniciatyvių pedagogų klubas „Idėja“ , parengęs projektą „Didžiuojuosi, kad gyvenu čia“, į smagų sambūrį sukvietė per tris dešimtis rajono verslininkų, valstybės tarnautojų, politikų, kitų sričių atstovų bei buvusius jų mokytojus, kad kartu prisimintų kelio į gyvenimą pradžią, mokyklinius laikus, pasakytų vienas kitam gerą žodį.

Šventės rengėjai kelias dešimtis rajono mokytojų bei jų buvusių mokinių pakvietė pasivaikščioti prisiminimų takais.

„Mums svarbu buvo į vieną būrį sukviesti rajono gyvenime aktyviai dalyvaujančius žmones, kuriuos išugdė Kretingos mokytojai ir kurie neišvyko dirbti, gyventi kitur: baigę pagrindinį mokslą čia, Kretingoje, įgiję žinių kitur, jie sugrįžo gyvenimo kurti į savo gimtąjį miestą. Manau, jog kalbėti apie tai Kretingos jubiliejaus proga yra prasminga“, - kalbėjo klubo „Idėja“ vadovė pedagogė Birutė Tinginienė, kartu su kolegomis parengusi tokį šventės scenarijų, pagal kurį buvę mokytojai bei mokiniai galėjo sugrįžti į praeitį, viktorinoje pasitikrinti savo žinias apie Kretingos rajoną, pasiklausyti muzikos, pabendrauti prie vaišių stalo.

Sambūrio dalyviams teko nelengva, bet tuo pačiu ir maloni užduotis: mokinys kalbėjo apie mokytoją, mokytojas – apie mokinį. Per visus pasisakymus išryškėjo nenuginčijama tiesa: pasiekti tikslo mokiniui gali padėti tik savo misijai pasišventęs mokytojas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas