Pajūrio naujienos
Help
2023 Kovas
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar šiuolaikiškai atnaujintoje Vilniaus gatvėje tiktų atstatyti senąsias medžio skulptūras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos iniciatyvių pedagogų klubas „Idėja“ , parengęs projektą „Didžiuojuosi, kad gyvenu čia“, į smagų sambūrį sukvietė per tris dešimtis rajono verslininkų, valstybės tarnautojų, politikų, kitų sričių atstovų bei buvusius jų mokytojus, kad kartu prisimintų kelio į gyvenimą pradžią, mokyklinius laikus, pasakytų vienas kitam gerą žodį.

Šventės rengėjai kelias dešimtis rajono mokytojų bei jų buvusių mokinių pakvietė pasivaikščioti prisiminimų takais.

„Mums svarbu buvo į vieną būrį sukviesti rajono gyvenime aktyviai dalyvaujančius žmones, kuriuos išugdė Kretingos mokytojai ir kurie neišvyko dirbti, gyventi kitur: baigę pagrindinį mokslą čia, Kretingoje, įgiję žinių kitur, jie sugrįžo gyvenimo kurti į savo gimtąjį miestą. Manau, jog kalbėti apie tai Kretingos jubiliejaus proga yra prasminga“, - kalbėjo klubo „Idėja“ vadovė pedagogė Birutė Tinginienė, kartu su kolegomis parengusi tokį šventės scenarijų, pagal kurį buvę mokytojai bei mokiniai galėjo sugrįžti į praeitį, viktorinoje pasitikrinti savo žinias apie Kretingos rajoną, pasiklausyti muzikos, pabendrauti prie vaišių stalo.

Sambūrio dalyviams teko nelengva, bet tuo pačiu ir maloni užduotis: mokinys kalbėjo apie mokytoją, mokytojas – apie mokinį. Per visus pasisakymus išryškėjo nenuginčijama tiesa: pasiekti tikslo mokiniui gali padėti tik savo misijai pasišventęs mokytojas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas