Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Susargdinti gali ir žiedas

  • Dovilė SIMAITYTĖ
  • Sveikata
  • 2008-10-03

„Streikuojant“ kuriam nors kūno organui, verta atkreipti dėmesį, kaip nešiojami papuošalai. Pavyzdžiui, nuolatinių galvos skausmų kamuojami žmonės turėtų sidabro žiedą nusimauti nuo didžiojo piršto. Anot asociacijos „Alternatyvi medicina“ direktoriaus Robert Jančuk, galima papuošalų daroma įtaka sveikatai ir netikėti, tačiau daugiau negu 5 tūkst. metų gyvuojanti Rytų medicina dar ir šiandien pateikia įrodymų savo išminties galia.

Rytų medicinos žinovo Robert Jančuk teigimu, papuošalai daro įtaką sveikatai: svarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti ir kokia kūno dalis jais puošiama.

Kokią įtaką sveikatai daro papuošalai, priklauso nuo to, iš kokios medžiagos jie pagaminti ir kuri kūno dalis jais dabinama. R.Jančuk paaiškino, kad žmogaus kūno energetinis laukas sudarytas iš tam tikrų kanalų – meridianų. Per kūną einantys meridianai ir jų taškai kūno vietose yra susiję su organų veikla. Todėl metalinis papuošalas, liesdamasis su tam tikrais kūno taškais, kartu veikia ir vidaus organus.

Pasak R.Jančuk, žmogaus savijautai ir sveikatai didelę įtaką daro spalvos. Iš šaltų spalvų metalo, pavyzdžiui, sidabro, pagaminti papuošalai organų veiklą slopina, o šiltų, pavyzdžiui, aukso – stimuliuoja. Sveikatos problemų gali kilti, jei kuris nors meridianas yra slopinamas arba stimuliuojamas be reikalo. Todėl kartais įvairių skausmų kamuojamiems žmonėms tereiktų nusimauti žiedą arba išsiverti auskarą.

„Atėjus rudeniui, nemažai žmonių kamuoja depresija. Jie atsibunda naktimis, apie 3-5 val. ryto, yra prislėgtos nuotaikos, gali greitai pravirkti. Taip pat ima slinkti plaukai. Šie požymiai susiję su sutrikusia plaučių veikla. Norint pagerinti sveikatą, reiktų ant mažylio, bet geriau – ant nykščio užsimauti auksinį žiedą arba raudonos spalvos virvelę. Savijauta pagerėja po dviejų dienų. Jei žmogus ant nykščio nešioja sidabrinį žiedą, tai prislėgta nuotaika nedings, o sveikatos problemos tik gilės“, - kalbėjo R.Jančuk.

Ant didžiojo piršto mūvint šaltų spalvų metalą gali kamuoti galvos skausmai, prastėti atmintis. „Kartą atėjo žmogus, kuris skundėsi ir dieną, ir naktį skaudančia galva. Jis ant abiejų rankų didžiųjų pirštų nešiojo po žiedą. Kai juos nusimovė, savijauta pagerėjo po savaitės. Tokių pavyzdžių – ne vienas“, - sakė R.Jančuk.

Tokiu atveju sidabrinį žiedą pakeisti auksiniu – ne išeitis. Auksui stimuliuojant smegenų veiklą, žmogus gali jausti įtampą, bus sunku atsipalaiduoti dėl kamuojančių minčių.

Smilius susijęs su storosios žarnos veikla. Jai sutrikus, kamuoja skausmai pečių juostoje, šią sritį išberia. R.Jančuk žmonėms, besiskundžiantiems storosios žarnos veikla, patarė atsisakyti pieno ir kitų baltos spalvos maisto produktų. Taip pat ir maisto, turinčio daug geležies, pavyzdžiui, obuolių.

Skaudant stuburui, ant bevardžio piršto patariama nešioti auksinį žiedą.

Daug taškų, susijusių su vidaus organų veikla, yra ausyse. Šiuose taškuose įverti tam tikrų metalų auskarai daro įtaką sveikatai.

Daug meridianų teka į galvą, todėl nuolat nešiojant metalinius kaklo papuošalus jie „blokuoja“ energiją.

Pasak R.Jančuk, sveikatai ypač pavojingi magnetiniai papuošalai. Magnetinė apyrankė, sukinėdamasi ant riešo, teigiamai arba neigiamai veikia meridianus. Taip rizikuojama išbalansuoti vidaus organų veiklą. Neretai magnetinės apyrankės nežiojamos, norint sumažinti kraujo spaudimą. „Visų pirma reiktų žinoti, kodėl kraujo spaudimas yra per aukštas. Dažniausiai jį lemia sutrikusi inkstų, plaučių veikla, „apkrauta“ širdis. Reiktų šildyti rankas, kojas, kad organizme būtų pakankamai šilumos. Priešingu atveju kraujagyslės susitraukia ir dėl to pakyla kraujo spaudimas“, - sakė R.Jančuk.

Rytų medicinos žinovo teigimu, geriausiai žmogų veikia auksas, ypač įkrautas teigiama informacija. Jis paaiškino, kaip tai padaryti: raudonos spalvos pagrindą, pavyzdžiui, popieriaus lapą ar medžiagos skiautę, pridėjus papuošalą, reikia atkreipti į šviesos šaltinį, geriausiai – saulės. Šviesos spinduliai turi pereiti raudoną pagrindą ir šildyti papuošalą. Taip palaikyti reikia apie 10 min. Įkrauti papuošalai ypač naudingi žmonėms, kuriems šąla rankos, kojos. Įkrauto papuošalo negalima plauti vandeniu.

Nemetalinius – medinius, plastmasinius ir pan. – papuošalus galima nešioti, nesibaiminant sveikatos problemų.

R.Jančuk teigimu, papuošalų daromos įtakos sveikatai žmonės, kurių organizmas stiprus, gali kurį laiką ir nejausti. Tačiau ne visas sveikatos problemas galima išaiškinti tradicinės medicinos tyrimais.

„Neįmanoma nufotografuoti vėjo ar temperatūros. Panašus principas ir čia: nors esama problemų su plaučiais, fluorogramoje jų dar gali ir nesimatyti. Organizmo energija ištiriama kitais aparatais, metodais“, - sakė pašnekovas.

Jis pastebi, kad ligos žmonėms pasireiškia vis jaunesniame amžiuje.

Peršasi išvada, kad sveikiausia – visiškai nenešioti papuošalų. Tačiau, anot R.Jančuk, pasipuošęs žmogus jaučiasi pakiliai, gražus sau ir kitiems, pasitiki savimi. „O gera nuotaika ir savijauta išgydo daug ligų“, - sakė R.Jančuk.

Sidabriniai papuošalai moterims, vyrams ir vaikams: apyrankės, grandinėlės, žiedai, auskarai


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas