Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„7bet-NKL“ naujienos

• Sportas
  • 2023-01-17

Sausio 12 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami kretingiškiai išvykoje 75:71 (20:19; 17:18; 12:13; 26:21) kiek netikėtai nugalėjo III v. reguliariajame sezone užėmusius Kauno „Žalgirio-II“ (19 pergalių, 7 pralaimėjimai) krepšininkus. Šiose rungtynėse nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės negu 7 taškų persvaros, ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei M. Mažeika baudos metimu išlygino rezultatą – 66:66, antrasis tikslo nepasiekė, bet pirmasis prie kamuolio suskubo komandos kapitonas R. Zabita ir dvitaškiu išvedė svečius į priekį 68:66. Jaunieji žalgiriečiai kitoje aikštės pusėje taškų nepelnė, o M. Mažeika tritaškiu padidino savo komandos persvarą iki 5 taškų, varžovai atsakė taikliu L. Lelevičiaus tritaškiu (71:69). Kretingiškiams pergalę taikliais baudos metimais įtvirtino M. Mažeika ir M. Lutsenko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (5/10 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 6/9 baudos, 4 rez. perdavimai) – 25, Rytis Zabita (5/8 dvitaškiai) – 13, Maksym Lutsenko – 11, Modestas Jurkaitis (3/4 dvitaškiai) ir Oleksandr Misiats – po 6, Raidas Nacius ir Valerij Anisimov – po 5, Arnas Pilipavičius ir Arūnas Rimkus – po 2.

Sausio 14 d. Kretingos komanda reguliarųjį sezoną užbaigė išvykoje patirtu pralaimėjimu 67:100 (27:23; 15:25; 17:25; 8:27) prieš Šakių „Vyčio-VDU“ (16 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandą. Kretingiškiai ilgą laiką pirmavo, bet II kėlinį sėkmingiau užbaigė Šakių komanda ir prieš didžiąją pertrauką ji išsiveržė į priekį – 48:42. Trečią kėlinį šeimininkai surengė dar vieną sėkmingą ataką ir pradėjo tolti, o galutinai kretingiškių žaidimas sugriuvo IV kėlinį, ir varžovai iškovojo pergalę. Šį savaitgalį Kretingos komandai dėl traumos negalėjo padėti Edgaras Danys. Kretingiškiai su 10 pergalių ir 16 pralaimėjimų užima IX turnyrinės lentelės vietą. Tai lėmė, kad kretingiškiai kartu su Palangos „Kuršiais“ žais antrame pogrupyje.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (5/9 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 15, Modestas Jurkaitis (5/5 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 13, Valerij Anisimov (4/6 dvitaškiai) – 11, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai) – 8, Raidas Nacius (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 7, Oleksandr Misiats (3/4 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 6, Arūnas Rimkus – 5, Maksym Lutsenko – 2, Arnas Pilipavičius.

Sausio 12 d. Palangos „Kuršiai“ praretėjusiomis gretomis išvykoje 72:78 (17:21; 19:20; 13:24; 23:13) nusileido prieš Šilutės „Šilutę“ (14 pergalių, 12 pralaimėjimų). Aštuoniese rungtyniavę Palangos krepšininkai prieš pamario atstovus rimčiau sugebėjo pasipriešinti tik pirmą rungtynių pusę, IV kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo 18 taškų persvarą (49:67), kurią „Kuršiams“ pavyko sušvelninti tik baigiantis rungtynėms.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Arnettas Owensas (7/12 dvitaškiai) – 20, Ernestas Jaškus (2/4 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 14, Martynas Pocevičius (2/6 tritaškiai) – 13, Mantas Litvinas (5/6 baudos) – 12, Vidmantas Užkuraitis – 8.

Sausio 14 d. „Kuršiai“ reguliarųjį sezoną baigė namų aikštėje ir 62:90 (11:24; 19:19; 19:23; 13:24) pralaimėjo Mažeikių „M basket“ (15 pergalių, 11 pralaimėjimų). Varžovai jau I kėlinį įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo ir prieš didžiąją pertrauką. Po pertraukos varžovai padidino savo persvarą iki 21 taško (39:60), o baigiantis rungtynėms skirtumas šoktelėjo ir iki 32 taškų (39 min. 58:90). Komandos vyriausiojo trenerio postą iš kretingiškio Henriko Lubino perėmė Albertas Vilimas, bet pergalių su praretėjusiomis gretomis iškovoti nepavyko. „Kuršiai“ su 9 pergalėmis ir 17 pralaimėjimų rikiuojasi XII lentelės vietoje.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Kararinas (8/12 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 17, Ernestas Jaškus (2/6 tritaškiai) ir Martynas Pocevičius (4/9 dvitaškiai) – po 13, Mantas Litvinas (2/3 tritaškiai) – 10, Tadas Kymantas (3/7 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 9.

Artėjantį savaitgalį „7bet-NKL“ bus paskelbta savaitės pertrauka, o antrasis etapas prasidės sausio 26 d.