Kovo 17 d. pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Palangos „Kuršiai“ namuose 56:85 (14:25; 10:26; 12:16; 20:18) turėjo pripažinti Šakių „Vyčio“ komandos pranašumą. Šiose rungtynėse varžovai nuo pat pradžių atrodė gerokai užtikrinčiau, o palangiškiai sužaidė vienas blogesnių sezono rungtynių, tad nieko nuostabaus, kad varžovai laimėjo visus keturis kėlinius ir užtikrintai pradėjo seriją. Šeimininkai labai prastai atakavo iš įvairių nuotolių – 19 iš 56 metimų (34 proc.) ir padarė net 21 klaidą, o varžovai šaltakraujiškai baudė palangiškius tolimais metimais (12 iš 25; 48 proc.).

„Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (5/9 dvitaškiai) ir Rokas Jocys (6/6 baudos, 3 per. kamuoliai) – po 12, Ernestas Jaškus (3 per. kamuoliai) – 11, Tadas Budrys (1/2 tritaškiai) – 6, Justas Žiubrys.

Kovo 20 d. „Kuršiai“ išvykoje 82:87 (22:21; 27:21; 17:18; 17:26) antrą kartą turėjo pripažinti Šakių „Vyčio“ komandos pranašumą. Šiose rungtynėse svečiai parodė geriausią šioje serijoje krepšinį ir buvo arčiausiai pergalės, didžiąją rungtynių dalį pirmavo, III kėlinio pabaigoje turėjo 9 taškų persvarą (65:56), bet jos neišlaikė. Tada „Vytis“ atsakė galingu spurtu 0:15 ir atsidūrė priekyje (65:71). Nors palangiškiai ir kovojo iki galo, bet varžovams pavyko atlaikyti šturmą ir pasiekti pergalę.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus (4/5 dvitaškiai, 6/6 tritaškiai, 28 naud. balai), Tadas Kararinas (4/7 tritaškiai) – 14, Rokas Jocys (4/5 dvitaškiai) – 13, Derek’as Hanes’as (5/10 dvitaškai, 6 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 12, Laurynas Mikalauskas – 8, Tadas Budrys.

Kovo 23 d. Palangos „Kuršiai“ trečią kartą 65:77 (17:26; 17:21; 12:15; 19:25) pralaimėjo prieš Šakių „Vytį“ ir pralaimėję seriją 0:3 užbaigė savo sezoną. Baigiantis I kėliniui svečiai pirmavo 10 taškų persvara, bet II kėlinį „Kuršiams“ pavyko pristabdyti varžovų puolimą – 34:37. Trečią kėlinį vis dar vyko kova, o rungtynių nugalėtoją nulėmė IV kėlinio pradžia, kuomet varžovai spurtavo 4:15 ir taip padėjo pamatus lemiamai aštuntfinalio serijos pergalei.

„Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (4/10 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 11/12 baudos, 8 atk. kamuoliai, 32 naud. balai) – 25, Ernestas Jaškus (3/6 tritaškiai, 3 per. kamuoliai) – 13, Rokas Jocys (10 atk. kamuolių) – 9, Tadas Budrys.