Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“, treniruojama žaidžiančiojo trenerio Gvido Juškos, 1:3 pralaimėjo rungtynes išvykoje, Vilniuje, prieš „Žalgirio B“ komandą. Vienintelio įvarčio autorius – Sibusiso Magwaza.

Kaip rungtynes komentavo Kretingos „Minijos“ administratorius Martynas Viluckas, susitikimo pradžioje nė viena komanda neturėjo ryškesnės žaidybinės persvaros – visas žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje. Kai 15-ą minutę po pakelto kampinio varžovai išsiveržė į priekį, aukštai iššokęs, niekieno nedengiamas įvartį galva pelnė Nojus Stankevičius. Praleidę įvartį miniječiai sunkiai rado kelią prie varžovų vartų ir per visą I kėlinį nieko įsimintino nesukūrė.

Antrasis kėlinys Kretingos „Minijai“ prasidėjo pačiu blogiausiu rungtynių scenarijumi: 50-ą minutę vėl po pakelto kampinio „Žalgirio B“ persvarą padidino Meinardas Mikulėnas, o 59-ą minutę jaunieji žalgiriečiai galutinai išsprendė šių rungtynių nugalėtojo klausimą, kai smūgiu iš arti trečiąjį komandos įvartį pelnė Ervinas Vilkaitis.

Per paskutinį rungtynių pusvalandį abi komandos žaidė gan atvirą futbolą, o besibaigiant rungtynių laikui, 85-ą minutę, „Minijai“ puikiu baudos smūgiu garbės įvartį pelnė Sibusiso Magwaza.

Kretingos „Minija“: Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Simonas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Sibusiso Magwaza, Antonas Solovjovas, Gabrielius Bezerra, Joao Ferreira. Po keitimo: Erikas Jonauskis, Ernestas Andriušis, Lukas Jakumas.

„Po šio pralaimėjimo minijiečiai prarado bet kokią galimybę patekti į stipriausių komandų aštuonetą ir, pasibaigus pirmojo rato kovoms, varžysis dėl IX–XIV vietų turnyrinėje lentelėje“, – konstatavo M. Viluckas.

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais rugpjūčio 22 d. 17 val. Kretingos miesto stadione prieš Vilniaus „Riterius B“.