Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Už išgelbėtą gyvybę dėkoja policininkams

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-11-24

Paleistas iš Kretingos policijos areštinės, 29 metų klaipėdietis Aleksej kreipėsi į redakciją. Jis sakė esąs dėkingas policijos darbuotojams, nes tik jų dėka jis liko gyvas.

Aleksej ir jo sugyventinė Simona penkiolika parų praleido areštinėje. Nors jauni žmonės buvo laikomi skirtingose kamerose, bet nors pro langą galėjo vienas kitą pamatyti. Septynerius metus kartu gyvenančiai porai tai buvo labai svarbu. Ypač galimybės matyti savo draugę reikėjo Aleksej, kuris serga depresija.

Baigiantis terminui, Simona buvo išvežta į Šiaulius. Aleksej žodžiais, jam tai buvo didelis smūgis. Vyriškis nerimavo, kad draugei gali nutikti kas nors negero. Šis sukrėtimas, kaip spėja pats vyriškis, paskatino ligą, dėl kurios jis nuolat vartoja vaistus.

Sulaukęs vakaro, Aleksej pasidarė kilpą ir sėdo rašyti atsisveikinimo laišką. Tuo metu jį pastebėjo areštinės darbuotojai. Pirmiausiai pas jį užėjo areštinės vadovas Arvydas Paulauskas. Policininkas, pasak Aleksej, jį nuramino paprastais žodžiais. Jis priminė, kad jeigu Aleksej įvykdytų savo sumanymą pasitraukti iš gyvenimo, tai savo draugės tikrai niekada nebepamatytų. Su juo bendravo ir kiti policininkai, kurie padėjo vyriškiui susivokti, atsipeikėti ir nurimti.

Aleksej buvo perkeltas į kamerą, kurioje tuo metu buvo du vyriškiai. Likimo draugai jam taip pat buvo atrama, atsisakant sumanymo pasitraukti iš gyvenimo.

Paleistas iš areštinės, Aleksej vėl pasirodė policijoje. Šįkart – su lauknešėliu, kuriuo norėjo padėkoti pareigūnams, išsaugojusiems jo gyvybę. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo jau minėtas A.Paulauskas, areštinės darbuotojas Vytautas Bernotas bei Operatyvaus valdymo poskyrio darbuotojai Irmantas Mockaitis ir Jurijus Savčuk.

„Šie vyrai gali didžiuotis tuo, kad turi širdis“, - sakė Aleksej.

Pasak vyriškio, kretingiškius policininkus jis turi su kuo lyginti, nes teko pabuvoti ir kitose areštinėse, kurių darbuotojams nerūpi, kaip jaučiasi kamerose sėdintys žmonės, kurie areštuotųjų nelaiko žmonėmis.

„Juk taip svarbu laiku pasakytas geras žodis“, - sakė Aleksej.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas