Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Tėvai susirūpino vaikų saugumu

  • Aldona KAREČKAITĖ
  • Problema
  • 2006-10-20
Moksleivių tėvus neramina koridoriuje stovintys stiklo paketai.

Marijono Daujoto vidurinėje mokykloje vyksta renovacija. Moksleivių tėvai įsitikinę, kad dėl vykstančių darbų jų vaikai nėra saugūs, ir bijo, kad jie nesusižalotų.

Pasak vienos moksleivio mamos, atėjusi į mokyklą, ji pamatė tokį pat vaizdą, kaip ir prieš porą mėnesių. Koridoriuje stovi stiklo paketai, palangės iš skardos, o tarp pirmo ir antro aukšto stovi statybininkų pastatyti pastoliai, pro kuruos eidami moksleiviai turi pasilenkti.

- Kas būtų, jei vaikai susistumdytų koridoriuje ir ką nors pastumtų į stiklo paketus ar sustatytas skardos palanges? Jie bėgdami laiptais į pastolius gali susitrenkti galvą,- sakė moksleivio mama.

Ji pastebėjo ir koridoriaus languose didžiulius tarpus, pro kuriuos pučia vėjas.

Pasak mokyklos direktoriaus Gerardo Trumpio, jis jaučia atsakomybę už moksleivių saugumą, tačiau vyksta remontas, keičiami langai. Statybininkai turi po ranka turėti tai, kas jiems tuo metu reikalinga. Kai kur statybininkai bando užsitverti, uždėti groteles.

- Neįmanoma pakeisti didžiulių langų tarp pirmo ir antro aukšto, nepastačius pastolių,- sakė mokyklos direktorius.

Pasak jo, nesandarūs langai - taip pat laikina problema. Ten bus įmontuota mikroventiliacija. Dalis langų jau visiškai sutvarkyti. Pirmiausia stengiamasi baigti klasių remontą.

Mokykloje buvo bandyta padaryti, kad moksleiviai mokytųsi dviem pamainomis, tačiau vėl buvo sulaukta tėvų nepasitenkinimo. Problemų kilo ir dėl transporto. Dalis vaikų - iš kaimo vietovių, ir jiems sunku važinėtis.

Mokyklos remonto darbai, prasidėję rugpjūčio pabaigoje, turėtų būti baigti iki gruodžio pabaigos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas