Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugsėjis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Komentarų topas

Kretingoje reikės mažiau klaidžioti

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Naujienos
  • 2006-08-08
Pagrindinėse Kretingos gatvėse statomos lentelės su gatvių pavadinimais ir rodyklėmis.

Pagrindinėse Kretingos gatvėse pradėtos statyti informacinės lentelės su gatvių pavadinimais.

Ne tik miesto svečiams, bet ir patiems kretingiškiams dažnai tenka teirautis, kur rasti vieną ar kitą gatvę. Daugelyje Lietuvos miestų jau seniai pastatytos informacinės lentelės, kuriose jau iš tolo matomas gatvės pavadinimas. Pastarosiomis dienomis tokios lentelės pagaliau pradėtos statyti ir Kretingoje.

Iš viso bus pastatytos 133 lentelės pagrindinėse Kretingos gatvėse: Šventosios, Klaipėdos, Tiekėjų, Savanorių, Vytauto, Melioratorių, Jablonskio, Vingio ir Kęstučio gatvėse, Rotušės aikštėje bei Žemaitės alėjoje.

Kretingoje taip pat statomi ir atnaujinami kelio ženklai. Jų bus pastatyta pusšimtis. Kadangi visiems kelio ženklams rengti pinigų neužtenka, Saugaus eismo komisijai nusprendus, ženklai statomi prie pagrindinių kelių.

Kaip sakė miesto seniūnas Stanislovas Juknevičius, iš specialiųjų seniūnijos lėšų, kurios buvo gautos iš vietinės rinkliavos, artimiausiu metu bus pradėtas remontuoti tiltas, vedantis į kapines, ir žvyrduobėje rengiami nauji futbolo vartai.

„Metalinė tilto konstrukcija išliks,- sakė bendrovės „Damba“ statybos padalinio vadovas Steponas Zubernius. – Bus keičiama medinė sutrūnijusi grindinio danga ir kitos medinės tilto konstrukcijos dalys“.

Remontuojant tiltą, jo parametrai išliks tokie, kokie buvo iki šiol. Tačiau naujai pakeistos medinės konstrukcijos nebebus dažomos. Jos liks natūralios spalvos – tik bus impregnuotos. Darbai prasidės jau šį mėnesį. Pasak S.Zuberniaus, gali būti, kad bent savaitę, kol tiltas bus remontuojamas, gyventojai juo negalės vaikščioti.

Miesto žvyrduobėje netrukus bus pastatyti ir nauji futbolo vartai. Jie bus metaliniai. Kaip sakė „Dambos“ darbuotojas, bus įrengtos ir kilpos tinklui.

Tikimasi, kad visi šie darbai turėtų būti užbaigti iki rugsėjo 1 d.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas