Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintono sekcijos pirmininko Arnoldo Slušnio inicia-tyva buvo surengtas badmintono turnyras, skirtas anksti mirusiam, vienam iš badmintono Kretingoje atgimimo iniciatorių Kęstučiui Žiliui atminti.

Į turnyrą suvažiavo gausus būrys sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus. Varžybos vyko dviejose grupėse - vienetų ir dvejetų.

Vienetų grupėje pirmąją vietą iškovojo kretingiškis Saulius Šaltmeris. Jis finale po atkaklios dvikovos 2:1 (20:22; 21:17; 21:15) nugalėjo svečią iš Klaipėdos Darių Čepauską. Trečiąją vietą laimėjo Arnoldas Slušnys, kuris mažajame finale 2:0 (21:18; 21:19) nugalėjo darbėniškį Luką Kontrimą. Dvejetų grupėje pagrindiniai prizai vėl liko Kretingoje. Finale A.Slušnys ir Rolandas Juknevičius 2:0 (21:11; 21:17) nugalėjo kauniečių dvejetą Rimą Lavrukaitį ir Marių Stankevičių. Kovoje dėl trečios vietos Saulius ir Alvydas Šaltmeriai palaužė vilniečių Ramūno Kavaliausko ir Vilmanto Pratusevičiaus pasipriešinimą. Nugalėję 2:1 (21:16; 12:21; 21:19), jie iškovojo bronzos apdovanojimus.