Praėjusį šeštadienį Kretingos futbolo komanda “Minija” Klaipėdoje varžėsi su LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių lyderiu – Klaipėdos “Atlantu”.

Gražiai ir drausmingai žaidę kretingiškiai šįkart privertė iš peties paplušėti “Atlantą” ne tik puolant, bet ir saugant savus vartus”, - konstatavo “Minijos” klubo vadovas Modestas Jackus.

Kretingiškiai 1:0 laimėjo I kėlinį, tačiau II kėlinyje “Atlantui” pavyko išlyginti bei persverti rezultatą savo naudai. Tačiau besibaigiant rungtynėms į varžovų vartus pasiųstas Karolio Norvilo įvartis išlygino rezultatą ir taip nutraukė “Atlanto” pergalių seriją: rungtynės baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Kitas rungtynes “Minija” žais savo aikštėje rugpjūčio 28 d. 18.30 val. su Šilutės “Šilute-2”, kuri, kaip ir “Minija”, yra surinkusi 22 taškus ir su mūsiškiais dalinasi III-IV vietomis.