Lietuvos jaunių iki 17 metų badmintono pirmenybėse puikiai pasirodė Kretingos sporto klubo “Žalgiris” jaunieji badmintonininkai: po vieną aukso ir bronzos medalį iškovojo Darbėnų vidurinės mokyklos mokinė, trenerio Rolando Juknevičiaus ugdytinė Daina Kairytė.

Žaisdama vienetų varžybose, Daina pusfinalyje susitiko su būsima čempione kauniete Indre Starevičiūte. Daina varžovei nusileido 0:2 (20:22; 18:21). Mažajame finale Daina susikovė su klaipėdiete Agne Kupliauskaite, kurią nugalėjo 2:1 ir buvo apdovanota bronzos medaliu.

Geriausiai Dainai sekėsi žaidžiant merginų dvejetą su klaipėdiete Ieva Linkute. Jos iki finalo gana lengvai nugalėjo visas varžoves. Finale žaisdamos prieš kaunietes I.Starevičiūtę ir J.Dimšaitę laimėjo 2:0 (21:13; 21:17) ir pelnė aukso medalius.

Nedaug iki medalio Dainai trūko žaidžiant mišrių dvejetų varžybose. Daina, žaisdama kartu su kitu darbėniškiu Alvydu Jockumi, dėl bronzos medalių tik po labai permainingos ir dramatiškos kovos 0:2 (21:23; 18:21) nusileido tauragiškių porai D.Bortnikaitei ir T.Liorančiui.

Klaipėdoje be Dainos ir Alvydo Kretingos garbę gynė Darbėnų vidurinės mokyklos mokiniai, trenerio R.Juknevičiaus ugdytiniai Lukas Kontrimas, Giedrius ir Ernestas Dimos.