Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Antra lyga baigė kovas

• Sportas
  • 2009-04-24

Rajono tinklinio pirmenybių II lygos komandos užbaigė kovas. Pirmą vietą jau antrus metus iškovojo “Simono Daukanto vid. m.” komanda, kurią varžyboms parengia mokytojas Antanas Razmus. Daukantiečiai didžiajame finale 3:1 (25:20; 21:25; 25:16; 25:16) įveikė “Marijono Daujoto vid.m.” tinklinio žaidėjus, treniruojamus Gedimino Petrausko. Bronza atiteko “Kartenos” komandai, kuri 3:1 (20:25; 25:16; 25:19; 25:20) nugalėjo SK “Paupis” tinklininkus.

Rajono tinklinio pirmenybių II lygos nugalėtoja – “Simono Daukanto vid. m.“ komanda (mėlyni marškinėliai; treneris Antanas Razmus – stovi pirmas iš kairės) ir II v. laimėtojai – “Marijono Daujoto vid. m.” tinklininkai, treniruojami Gedimino Petrausko (stovi pirmas iš dešinės).

Geriausių žaidėjų prizai šioje lygoje atiteko Daliui Beresnevičiui (“Simono Daukanto vid. m.”), Gvidui Gnedojui (“Marijono Daujoto vid. m.”), Vykintui Lisauskui (“Kartena”), Dainiui Jurevičiui (SK “Paupis”).

Pirmojoje lygoje komandoms dar liko sužaisti vieną turą. Prizininkų trejetas – jau aiškus, tik kaip komandos išsidėstys galutinai, paaiškės po paskutiniojo turo. Į čempionų laurus pretenduoja “EG kompiuteriai” (8 tšk.) bei Kūlupėnų “Transmota” (7 tšk.). Jų dvikova nulems čempionų vardus. Dėl sidabro medalių dar gali pakovoti ir SK “Salantiškis”, kuris paskutiniame ture turėtų įveikti “Kretingos grūdus” ir tikėtis, kad “Transmota” pralaimės savo varžovams. Ketvirtąją vietą užsitikrino RMR (3 tšk.), gal nebepasikeis ir “Kretingos grūdų” (2 tšk.) bei “Darbėnų” (1 tšk.) pozicijos.

I lygos rungtynių rezultatai:

“EG kompiuteriai” – “Kretingos grūdai” – 3:0 (25:16; 25:22; 25:1); “Transmota” – RMR – 3:0 (25:19; 25:17; 25:18); “Darbėnai” – SK “Salantiškis” – 1:3 (22:25; 25:22; 25:27; 21:25).