Paaiškėjo senjorų salės futbolo nugalėtojai

• Diana JOMANTAITĖ
  • Sportas
  • 2009-04-21

Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybių finalą laimėjo „Sanpolos–Baltijos“ vyrai. „Topolių“ komandą jie įveikė rezultatu 6:4. Pasak nugalėtojų komandos žaidėjo Rimanto Maciaus, pergalė buvo sunki.

Pirmąją Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybių finalo vietą užėmė komanda „Sanpola–Baltija“ (balti marškinėliai). Antroji vieta atiteko „Topoliams“.

Futbolininkai paskutiniame kėlinyje kaitino žiūrovų emocijas: rezultatu 3:1 pirmavo „Sanpola–Baltija“, tačiau „Topoliai“ netrukus rezultatą išlygino – 3:3. Taškų skaičius netruko pasikeisti: „Sanpola–Baltija“ vienu tašku vėl išsiveržė į priekį, bet „Topolių“ vyrai pelnė įvartį, kuris dar kartą išlygino rezultatą – 4:4.

Kai žiūrovai pranašavo pratęsimą, nugalėtojų komanda per paskutines varžybų minutes įmušė dar du įvarčius ir užsitikrino sau pergalę.

„Laimėjimas buvo nelengvas, žaidimas – įdomus. Be jokios abejonės, ši pergalė mums labai svarbi. Daug metų žaidžiame futbolą, nuolat treniruojamės. Smagu, kad mėgiamas užsiėmimas padeda ne tik judėti, būti sveikesniems, bet ir atneša laimėjimų“, - kalbėjo komandos „Sanpola–Baltija“ žaidėjas R.Macius.

Jis savo komandai pelnė daugiausiai įvarčių – 3. Du įvarčius įmušė Algis Norvilas, vieną – Rimantas Žiubrys. „Topolių“ komandoje po vieną įvertį pelnė Kęstutis Grušauskas, Artūras Arakelianas, Edmundas Paukštys ir Vytautas Tarakanovas.

Rezultatyviausiais žaidėjais buvo paskelbti „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjai R.Macius ir A. Norvilas bei „Topolių“ futbolininkas A.Arakelianas. Vyriausias pirmenybių žaidėjas – 57-erių E.Paukštys iš „Topolių“.

Pasak Sporto skyriaus vedėjo Nikolajaus Gnedojaus, senjorų futbolą žaidžia 46 metų ir vyresni futbolininkai. Tarp žaidėjų – ir teisėjai, ir verslininkai, elektrikai, vairuotojai.