Rūdaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko tradicinis velykinis Kretingos seniūnijos komandų krepšinio “3x3” turnyras Romo Valinskio įsteigtiems prizams laimėti.

Turnyre dalyvavo 7 komandos, iš kurių po susitikimų pogrupiuose į pusfinalį pateko 4 komandos.

Didžiajame finale žaidė “Sprite”, 16:11 įveikusi BMW, bei “Žvejai”, 12:9 nugalėję komandą “Roma”.

Susitikimą dėl III v. 16:14 prieš BMW laimėjo “Romos” krepšininkai – Romas Valinskis, Ramūnas Venslova, Donatas Bendikas, Saulius Stonkus.

“Ypatingu kovingumu pasižymėjo finalas – prireikė net pratęsimo”, - esminį susitikimą pakomentavo varžybų organizatorius Jonas Benetis.

“Žvejai” – Darius Kontrimas, Algimantas Kontrimas bei Martynas Jucys – iškovojo I v., antra buvo “Sprite”, kurios garbę gynė Marius Navickas, Nerijus Rancius, Donatas Bertašius.

Buvo surengtos ir baudų metimo varžybos, kurias, per 1 min. įmetęs 11 baudų, laimėjo Ramūnas Venslova. Tritaškių metimo varžytuves laimėjo dvejetas iš BMW - Egidijus Vasiliauskis ir Mantas Naidyšinas, 10 metimų pataikę per 1 min. 13 sek.