Įvyko rajono mokinių Olimpinio festivalio badmintono atrankinės varžybos. Jos surengtos Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintono sekcijos pirmininko Arnoldo Slušnio iniciatyva. Varžybose dalyvavo net 30 badmintonininkų (13 merginų ir 17 vaikinų) iš Pranciškonų (vadovas Arnoldas Slušnys), Jurgio Pabrėžos (vadovas Vidmantas Lapinskas) gimnazijų bei Simono Daukanto (Vaclava Pukelienė) ir Darbėnų (vadovas Rolandas Juknevičius) vidurinių mokyklų.

Šiose varžybose paaiškėjo, kurios mokyklos atstovaus rajonui šalies Olimpiniame festivalyje.

Merginų grupėje komandinę pergalę šventė “Darbėnų vid.m.”, antra buvo “Pranciškonų gimn.” komanda, trečia - “Jurgio Pabrėžos gimn.”. Vienetų varžybose triumfavo darbėniškės. Aukso medalį iškovojo Daina Kairytė, sidabro - Lauryna Šidlauskaitė, bronzos - Monika Ruzgailaitė. Dvejeto varžybose vėl neįveikiamos buvo D.Kairytė ir L.Šidlauskaitė. Antrąją vietą laimėjo Pranciškonų gimn. gimnazistės Emilija Letinauskaitė ir Emilija Rentauskaitė, trečios liko Valdonė Besenaitė ir Aušrinė Kaulickytė iš Jurgio Pabrėžos gimn.

Vaikinų grupėje komandinę pirmąją vietą iškovojo “Pranciškonų gimn.”, antri liko Darbėnų vaikinai, treti - Jurgio Pabrėžos gimn. gimnazistai. Vienetų varžybose pirmąją vietą iškovojo Edgaras Slušnys (“Pranciškonų gimn.”), finale nugalėjęs Saulių Šaltmerį iš Jurgio Pabrėžos gimnazijos. Trečias liko darbėniškis Lukas Kontrimas. Dvejetų varžybose lengvą pergalę šventė Pranciškonų gimnazijos duetas Edgaras Slušnys ir Edvinas Jakubauskas. Sidabras atiteko Jurgio Pabrėžos gimnazijos atstovams Sauliui Šaltmeriui ir Mantui Razmai. Treti liko Darbėnų vid. mokyklos mokiniai Lukas Kontrimas ir Evaldas Grušeckis.

Teisę dalyvauti šalies mokinių Olimpiniame festivalyje iškovojo Pranciškonų gimnazijos vaikinai ir Darbėnų vidurinės mokyklos merginos.