Laimėjo “Kryžkelė”

• 2009-02-27

Pasibaigė rajono veteranų krepšinio pirmenybės. Antrą kartą iš eilės pirmenybių nugalėtoja tapo “Kryžkelės” komanda, vadovaujama Vytauto Indreikos.

Rajono veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai: “Kryžkelė” (oranžiniai marškinėliai), “Terekas” (mėlyni marškinėliai) ir “Cigonaliai”.

Tarp “Kryžkelės” ir jos varžovų – “Tereko” krepšininkų – įtempta kova vyko visus tris kėlinius, ir po jų būsimieji nugalėtojai pirmavo tik 6 taškais. Tačiau ketvirtajame kėlinyje rezultatyviai sužaidus “Kryžkelės” krepšininkams Sergejui Pavliukovui, Pauliui Zėringiui ir Dariui Anužiui, komanda užtikrintai išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido iki finalo pabaigos: pergalę “Kryžkelė” šventė rezultatu 91:70. Darius Anužis “Kryžkelei” pelnė 28, Sergejus Pavliukovas – 27 taškus. Tarp “Tereko” krepšininkų rezultatyviausiai žaidė Audrius Purickas (32 tšk.) bei Česlovas Anusas (15 tšk.).

Dėl III v., kaip ir pernai, susikovė “Bikap” ir “Cigonaliai“. Antrus metus iš eilės bronzos medaliais pasipuošė Petro Paulausko – vyriausio pirmenybių žaidėjo - vadovaujami “Cigonaliai”. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Dainius Šiaulys (18) bei Vytautas Mažeikis (17), tarp “Bikap” krepšininkų – Ramūnas Tiškus (20) bei Irmantas Montrimas (19).

Geriausiais žaidėjais pripažinti: Sergejus Pavliukovas (“Kryžkelė”), Česlovas Anusas (“Terekas”), Audrius Leliuga (“Cigonaliai”), Ramūnas Tiškus (“Bikap”), Darius Bručkus (“Žalgirietis”), Stasys Bružas (“Imbarė”).