Regionų krepšinio lygoje tarp 32 komandų šiais metais vėl startavusi Kretingos “Kretinga”, treniruojama Remigijaus Malakausko, šį sezoną tikisi patekti į atkrintamąsias varžybas ir būti bent jau tarp 16 geriausių komandų.

Kretingos “Kretinga” prieš rungtynes su Telšių “Žemaitijos meška”. Priekyje (iš kairės) – Marius Vaitkus, Gediminas Drungys, Andrius Šiaulys, Kęstutis Monkus; stovi Žilvinas Jurgelevičius, Vytautas Šližius, treneris Remigijus Malakauskas, Ramūnas Strazdauskas, Dainius Žvinklys, Marius Jurkus, Laurynas Beniušis.

“Esminių pokyčių komandoje nėra, - pristatydamas šio sezono tikslus “Pajūrio naujienoms” sakė R.Malakauskas. – Komandą papildė Kretingos sporto mokyklos auklėtinis Dainius Žvinklys, yra ir dar jaunimo, kuris kartu treniruojasi su “Kretingos” vyrais”.

Komandai iš esmės trūksta aukštų žaidėjų. “Mums būtų labai reikalingi vidurio ir sunkiojo krašto puolėjai”, - konstatavo “Kretingos” treneris.

Savaitgalį kretingiškiai išvykoje pasiekė ypač sunkią pergalę: po pratęsimo, kurį “iššaukė” pavykusi paskutinė kretingiškių ataka bei sėkmingai iš toli paskutinę kėlinio sekundę Kęstučio Monkaus į krepšį pataikytas kamuolys, “Kretinga” 92:88 laimėjo prieš praėjusių metų Regionų krepšinio lygos vicečempionus bei šių metų Žemaitijos regiono lyderius – Plungės “SM-Inesa” krepšininkus.

Per šias varžybas Laurynas Beniušis pelnė 22 taškus, Ramūnas Strazdauskas – 16, Kęstutis Monkus (13; tritaškiai – 4/3), Andrius Šiaulys – 10, Gediminas Drungys (9 atkovoti kamuoliai) ir Marius Šlepetis – po 8, Žilvinas Jurgelevičius – 7, Vytautas Šližius – 6, Marius Jurkus – 2.

Tačiau kretingiškiams nepasisekė per rungtynes namuose: nors po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo 44:39 “Kretingos” naudai, tačiau antrąją varžybų dalį mūsų aikštės viešnia – Telšių „Žemaitijos meška” – sužaidė geriau už mūsiškius – po III kėlinio pirmavo vienu tašku, o IV kėlinio viduryje pataikė keletą sunkių metimų iš toli ir taip padidino persvarą savo naudai. Nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui buvo aišku, kad 83:72 laimėjo “Žemaitijos meška”.

“Šiose rungtynėse “Kretingai” nesisekė atakuoti ne tik iš toli, bet ir nuo baudos metimo linijos. Šių rungtynių žaidėjų taiklumas – tik vienuolika procentų, o nuo baudos metimo linijos iš aštuoniolikos metimų tikslą pasiekė tik aštuoni. Kai toks pataikymas – pergalės tikėtis sunku”, - apgailestavo “Kretingos” treneris R.Malakauskas.

Per šias rungtynes taškus pelnė: R.Strazdauskas – 15, L.Beniušis, G.Drungys, A.Šiaulys – po 12, K.Monkus – 9, Ž.Jurgelevičius – 5, D.Žvinklys – 3, V.Šližius, Marius Vaitkus – po 2.

Kitas rungtynes namuose “Kretinga” žais lapkričio 22 d. 16 val. su Raseinių “Raseiniais”.