Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Jurgio Pabrėžos gimnazija pagerbė „tiksliukus“

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Švietimas
  • 2006-05-12
Geriausi Jurgio Pabrėžos gimnazijos „tiksliukai“ ir jų mokytojai buvo pagerbti tradicinėje padėkos dienoje.

Jurgio Pabrėžos gimnazijos moksleiviai, pasiekę geriausių rezultatų matematikų ir fizikų olimpiadose, konkursuose, su savo mokytojais buvo pakviesti į tradicinę padėkos dieną. Jiems buvo įteikti padėkos raštai, suruoštas saldumynų stalas.

Gimnazijos direktorė Biruta Mikienė, dėkodama „tiksliukams“, neslėpė, kad moksleiviai, siekiantys mokytis šioje gimnazijoje, sako, jog šią mokyklą renkasi dėl to, kad žino čia gerai išmoksiantys matematikos ir fizikos.

„Respublikiniuose konkursuose geriausiai pasirodo matematiko Vytauto Narmonto, fizikų Prano Stukano ir Kajaus Garškos moksleiviai“, - sakė B.Mikienė.

Ryškiausias šių metų gimnazijos matematikų laimėjimas – Karolio Švitros trečioji vieta ir Karolio Uosio pagyrimo raštas respublikinėje matematikų olimpiadoje. Kauno technologijos universitete vykusiame konkurse pirmąją vietą taip pat laimėjo K.Švitra. Iš Šiauliuose vykusių varžybų 2-3 vietas parsivežė Kristina Uosytė, Karolis Švitra, Martynas Baužys, Ramunė Jonauskaitė, Karolis Uosis. Dar 8 moksleiviai pateko į Lietuvos „Kengūros“ 50-tuką: Paulius Vendelis, Balys Momgaudis, Mangirdas Beniušis, Raimundas Meilutis, Kristina Uosytė, Karolis Švitra, Ramunė Jonauskaitė, Karolis Uosis.

„Be matematikos žinių fizikai yra paralyžiuoti“, - sakė fizikos mokytojas K.Garška, pristatydamas gimnazijos fizikų pasiekimus.

Fizikams nėra rengiama tiek konkursų ir olimpiadų, kiek matematikams, bet jie taip pat turi progų parodyti savo gebėjimus. Fizikų varžytuvėse Klaipėdoje - jaunųjų Lietuvos fizikų čempionate ir Kauno technologijos universitete Jurgio Pabrėžos gimnazijos moksleiviai nepelnė prizinių vietų, bet buvo arti jų. Respublikinėje jaunųjų fizikų olimpiadoje dalyvavo tik Karolis Uosis ir pelnė pagyrimo raštą – ketvirtąją vietą. Rajoninėje fizikų olimpiadoje šios gimnazijos dvyliktokai pelnė visas prizines vietas – Karolis Uosis pirmąją, o Zina Lekniūtė ir Dovilė Petrokaitė pasidalino antra ir trečia vietomis.

Gimnazijos vadovė B.Mikienė pastebėjo, kad šie moksleiviai yra gabūs ne tik tiksliesiems mokslams, bet dalyvauja ir kitoje gimnazijos veikloje.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas