Balandžio 14 d. „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 64:62 (25:23; 24:11; 12:18; 3:10) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir, laimėję seriją 3:2, pateko į „7bet-NKL“ finalą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kretingos“ komanda, kuri po I kėlinio pirmavo 25:23, o III kėlinio pradžioje komandas skyrė 18 taškų (23 min. 54:36). Varžovai suaktyvino gynybą ir pradėjo artėti, likus dviem minutėms varžovai išlygino rezultatą po taiklių baudų metimų – 62:62, tada varžovai buvo nubausti technine pražanga už vaidybą, o prie baudų linijos stojęs M. Stašys realizavo baudos metimą ir grąžino „Kretingai“ minimalią persvarą 63:62. Po pertraukėlės tas pats M. Stašys prametė iš vidutinio nuotolio, tuo pačiu atsakė ir varžovai. E. Bružas atkovojo kamuolį ir, likus 1.6 sek., stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė vieną baudą iš dviejų. O varžovams laiko išsigelbėti nebeliko, ir kretingiškiai šoko savo džiaugsmo šokį. Šioje serijoje visos pergalės buvo iškovotos išvykoje.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Edgaras Danys (5 atk. kamuoliai) – 16, Ernestas Bružas (4/11 tritaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 11, Mindaugas Stašys (5/5 baudos, 4 rez. perdavimai), Mantas Ruikis ir Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) – po 7, Justas Žiubrys – 5, Edvinas Alunderis – 4, Nojus Pabrieža – 2, Modestas Jurkaitis – 1.

Pirmosios finalo iki trijų pergalių rungtynės bus žaidžiamos išvykoje balandžio 17 d. 19 val. su Jurbarko „Jurbarku-Kariu“.