Kovo 29 d. „Kretingos“ komanda pradėjo „7bet-NKL“ pusfinalio seriją, kurioje jų laukia III v. reguliariajame sezone finišavusi, daugkartinė lygos prizininkė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, bet pirmosiose rungtynėse išvykoje kretingiškiai 67:64 (13:16; 16:22; 18:17; 20:9) palaužė varžovus. Rungtynėse aistros įsiplieskė nuo pat pradžių, sužaidus kiek daugiau negu minutę „Kretingos“ komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius buvo nubaustas technine pražanga, įpusėjus II kėliniui rezultatas dar buvo lygus – 25:25, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, prieš pertrauką atitrūkę 9 taškais – 38:29. Trečią kėlinį marijampoliečiai ir toliau pirmavo, įgijo rekordinę 13 taškų persvarą (26 min. 49:36), bet kėlinio pabaigoje sėkmingu žaidimu atsakė ir kretingiškiai, sumažinę atsilikimą iki vienženklio – 55:47. Likus žaisti 6 min. šeimininkai dar pirmavo 62:54, tačiau kretingiškiai spurtavo ir po Ernesto Bružo dvitaškio atsidūrė priekyje – 65:64. Likus žaisti 22 sek. varžovų gynėjas Tautvydas Kliučinykas bandė grąžinti persvarą savo komandai, bloku sustabdė E. Bružas, kuris buvo pasiųstas prie baudų metimo linijos ir, realizavęs abi baudas, leido kretingiškiams lengviau kvėpuoti – 67:64. Varžovai per likusį laiką turėjo dar dvi galimybes išplėšti pratęsimą, bet abu metimai skriejo pro šalį, ir kretingiškiai serijoje išsiveržė į priekį 1:0. Šiose rungtynėse komandai dėl traumos nepadėjo vienas rezultatyviausių žaidėjų Mantas Ruikis. Antrosios serijos rungtynės buvo sužaistos vakar vakare. Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 6 d. 18.30 val. išvykoje.

Kretingos „Kretinga“: Nojus Pabrieža (3/6 tritaškiai, 5/6 baudos, 10 atk. kamuolių, 25 naud. balai) – 16, Mindaugas Stašys (8/8 baudos) – 13, Edgaras Danys (3 per. kamuoliai), Edvinas Alunderis (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kam.) ir Justas Žiubrys (2/4 tritaškiai) – po 8, Ernestas Bružas 7, Rytis Zabita (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 5, Roberts Dembskis (5 atk. kamuoliai) – 2, Modestas Jurkaitis.