Pagaliau Kretingos „Kretinga“ galės žaisti savo namuose – naujai atidarytame Kretingos sporto centre. Tai – didelis pasiekimas, žinant, kad per pastaruosius dvejus metus kretingiškiai buvo sužaidę 72 susitikimus išvykose.

Spalio 26 d. sausakimšame Kretingos sporto centre šeimininkams „Kretingos“ krepšininkams jo atidarymo šventę apkartino praėjusių metų čempionai Kauno ,,Žalgirio-II“ (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) krepšininkai, 98:77 (22:14; 26:18; 25:16; 25:29) nugalėję kretingiškius.

Pirmosios rungtynės namuose prasidėjo sunkiai, bet svečiams sėkmingiau pavyko užbaigti kėlinį ir jo pabaigoje įgyti dviženklę persvarą – 21:11. Antrą kėlinį svečiai toliau žaidė daug sėkmingiau ir į didžiąją pertrauką išsinešė apčiuopiamą persvarą – 48:32. Po pertraukos gausiai susirinkę žiūrovai pernelyg džiaugtis negalėjo – „Žalgirio“ jaunimas ir toliau diktavo tempą ir pasiekė rekordinę persvarą – 76:48, o paskutinis kėlinys liko tik formalumu, aikštėje susitikimą pabaigė atsarginiai žaidėjai.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (9/9 baudos, 3 per. kamuoliai) – 20, Arvydas Šikšnius, Mantas Ruikis (2/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai, 14 naud. balų) ir Modestas Jurkaitis (5/9 dvitaškiai) – po 10, Nojus Pabrieža – 7, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai) ir Kristupas Smirnov – po 6, Edgaras Danys ir Edvinas Alunderis – po 4, Eisvydas Petkus ir Tautvydas Rudys.

Spalio 28 d. kretingiškiai išvykoje 64:82 (20:21; 13:26; 13:18; 18:17) nusileido prieš Vilniaus „Steką“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai). Pirmą kėlinį sužaidus 8 minutes kretingiškiai dar pirmavo 20:14, bet kėlinį sėkmingai užbaigė šeimininkai – 20:21. Antrą kėlinį jie toliau tęsė sėkmingą žaidimą, o kretingiškių puolimas strigo ir, likus žaisti 3 minutes, pirmoje rungtynių pusėje atsilikimas padidėjo iki 41:24. Po pertraukos „Steko“ komandai pavyko pasiekti 22 taškų persvarą (30 min. 65:43), o IV kėlinys vaizdo aikštėje nepakeitė ir teko pripažinti ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

„Kretinga“: Kristupas Smirnov (5/8 dvitaškiai) – 11, Edgaras Danys – 10, Mindaugas Stašys (5 rez. perdavimai) ir Nojus Pabrieža (3/5 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 16 naud. balų) – po 8, Mantas Ruikis – 7, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai) ir Edvinas Alunderis (8 atk. kamuoliai, 14 naud. balų) – po 6, Modestas Jurkaitis – 5, Arvydas Šikšnius – 3, Henrikas Kalnius ir Tautvydas Rudys.

Po šių susitikimų „Kretingos“ komanda pablogino savo pozicijas turnyrinėje lentelėje ir su 2 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais užima XII vietą.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais spalio 31 d. su lygos lydere vienintele nepralaimėjusia komanda Telšių „Telšiais“ (7 pergalės), lapkričio 4 d. 16 val. namų aikštėje priims Kauno rajono „Atletą“ (3 pergalės, 5 pralaimėjimai). Gal šiose rungtynėse sulauksime ir pirmosios pergalės namuose bei pelnyto 100-jo taško? Mūsų kraštietis sporto gerbėjas Romualdas Beniušis yra įsteigęs piniginį prizą tam Kretingos komandos žaidėjui, kuris NKL lygos varžybose naujoje arenoje pergalingose rungtynėse pirmasis pelnys 100-jį tašką.