Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Agidija KVASIENĖ

– Nesidomiu, nebepasitikiu, į rinkimus nebeinu. Partijų sąrašuose pilna nežinomų, negirdėtų, nieko gero nenuveikusių žmonių. Dar nepatinka, kad žmogus balsuoji už tą, ką norėtum matyti valdžioje, bet, kai išrenka, paaiškėja, jog koalicijas jie sudaro su tais, kurie tau nė iš tolo nepriimtini. Tai nesąžininga.

Adolfas ČERNECKIS:

– Aišku, ne tas pats, kas valdys rajoną, domėsiuosi – laiko iki kovo 5-osios, kai vyks savivaldos rinkimai, yra. Balsuoti aš einu visada. Du pretendentus į merus šiandien galiu įvardinti: dabartinė Savivaldybės administracijos direktorė ir antros kadencijos sieksiantis dabartinis meras Yra jų ir daugiau, bet pavardžių neprisimenu.

Nijolė GARBENČIENĖ:

– Nesidomėjau, tik girdėjau, kad tas pats meras į savo postą kandidatuos. O partijos? Visada balsuoju už vieną ir tą pačią, savo pažiūroms nuo seno esu ištikima. Tokios nuostatos laikysiuos toliau. Žinoma, kartais pasitaiko, kad koks nors sprendimas nepatinka, nuvilia, papiktina. Tada truputį tenka ir papukstėti.

Genovaitė ČERNECKIENĖ:

– Nelabai domėjausi, bet, aišku, prieš rinkimus reikės daugiau pasiskaityti. Dėl mero, kokio norėčiau, nuomonės gal jau ir nekeisiu. Žinau, kad galių merams nuo šiol bus suteikta labai daug, todėl pretendentas turi būti tvirtas, turėti didelį atsakomybės jausmą. O partijų kandidatų sąrašus reikia matyti, pagalvoti, už ką verta balsą atiduoti.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas