- Gal ir gerai. Kitaip tų išgeriančių lakstūnų nesutramdysi. Pačiam išgėrus už vairo neteko pakliūti. Bet jei pakliūčiau, nepykčiau, jei paviešintų. Ko čia pykti: esi kaltas, tegul ir kiti sužino. Dabar juk visgi gėda – sužino kaimynai, giminės, darbdaviai. Ir tai įpareigoja pamąstyti – išgėrei, nesėsk už vairo.
Ponia Galina:
- Nereikėtų viešinti. Užtenka žmogui ir baudų, kurios yra nelygiavertės mūsų atlyginimams. Kiek sykių žmogų galima bausti? Negerai, kai girti sėda už vairo. Bet paviešinimas suteikia nemalonumų ir pačiam, ir artimiesiems. Žmogus po to gali turėti problemų ir darbe.
Richardas Mažrimas:
- Teisingai daro policija. Jaunimas laksto prigėręs. Lyg be galvų: ir patys rizikuoja gyvybe, ir kitiems kelia pavojų. Manau, kad paviešinimas turėtų sudrausminti. Jeigu pakliūtų mano artimas žmogus, tarkim, sūnus, nepykčiau už laikrašty paskelbtą jo pavardę. Tegul pats už savo poelgį ir atsako.
Tomas Taurinskas:
- Labai gerai. Neblaivus paklius antrą trečią kartą, gal girtas už vairo daugiau nebesės? Baudas galingas susimokės ir dar gėdą paviešinus „apturės“. Ir kitiems bus pamoka, kokias baudas moka girti vairuotojai.