Kėdainiuose įvyko Lietuvos karatė kata čempionatas, kuriame dalyvavo ir Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Mūsų karatekos ne tik pelnė 4 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius – Živilė Bružaitė ir Greta Intaitė iškovojo kelialapius į Europos čempionatą, o Kornelija Česnakaitė tapo Lietuvos rinktinės kandidate.

U-11–U-12 amžiaus komandinėje rungtyje Kamilė Einikytė, Juozas Jonkus, Karolis Šlima ketvirtfinalyje įveikė komandą iš „Okinavos“ klubo, pusfinalyje nugalėjo kitą „Shodan“ klubo komandą, o finale įveikė „Atemi“ klubo sportininkus ir tapo čempionais.

U-12 amžiaus kategorijoje Kamilė Einikytė ketvirtfinalyje įveikė Urtę Jonauskaitę („Okinava“), pusfinalyje laimėjo prieš Kristiną Mockutę, finale nugalėjo Danielę Kruopytę („Atemi“) ir pasidabino aukso medaliu.

U-16 kategorijoje Živilė Bružaitė pirmoje kovoje laimėjo prieš Eglę Raščiauskaitę („Takas“), ketvirtfinalyje nugalėjo Akvilę Savickaitę („Budora“), pusfinalio kovoje įveikė Viltę Bajarūnaitę („Stoikas“), o finale laimėjo prieš Agnę Žilinskaitę. Živilė tapo Lietuvos rinktinės nare ir iškovojo kelialapį į Europos čempionatą.

U-18 amžiaus kategorijoje Greta Intaitė ketvirtfinalyje nugalėjo Lea Erkes („Shori“), pusfinalyje laimėjo prieš Miglę Misiulytę („Tori“), finale įveikė Urtę Banytę („Shori“). Greta taip pat tapo Lietuvos čempione, Lietuvos rinktinės nare ir dalyvaus Europos čempionate.

Komandinėje rungtyje vicečempionais tapo: Greta Intaitė, Erika Petrikaitė, Kornelija Česnakaitė, Živilė Bružaitė, Gratas Tamošiūnas, Airidas Tarnys.

Bronzos medalį iškovojo Juozas Jonkus, Kornelija Česnakaitė, kuri tapo Lietuvos rinktinės kandidate. Komandinėje rungtyje bronzos medalį iškovojoAustėja Beniušytė, Viltė Drungilaitė, Rokas Pipiras, nedaug iki prizininkų pakylos pritrūko Rugilei Baranauskaitei ir Pauliui Kaunui.